Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek idén támadni...

Szerintetek idén támadni fognak a reptoidok?

Figyelt kérdés
Már sokat olvastam erről itt a gyakorikerdesek.hu oldalon. Megvallom még egyik válaszomban reptoid-húsból készült csülkös bableves receptet is közzétettem itt. Mi van ha újra támadnak? Érhet engem hátrányos megkülönböztetés? Most tényleg beparáztam...

2013. jan. 1. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

"Mi van ha újra támadnak?"


Miért, mikor támadtak korábban?

2013. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Legalább lesz csülök a bablevesbe,de ha pöttyös segggű Malactolcsi meg tudja,jön a raptorcsülök adó.
2013. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát állítólag valami fényflottát letaroltak a hold sötét felén és ott szolgáltak emberek is (izé ezt is itt olvastam). Meg a kék kiáramlás galaktikus konföderáció hadiflottáját is megették reggelire, a csata Heves megye felett zajlott 2001 áprilisában, de a méretarányeltérítő tértorzító berendezések segítségével az egész flottát egy vízcsepp nagyságú területre kicsinyítették és abban a szent minutumban felnyalta az egész űrcsatát egy arra járó kóbormacska.


De azért nem árt vigyázni.

2013. jan. 1. 15:40
 4/12 A kérdező kommentje:
És persze itt van Raptolcsi a megszorító is, már a szeme sem áll jól. Ezért kérdezem, de komolyan.
2013. jan. 1. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Most szilveszterkor is támadhattak volna de inkább ők is buliztak vagy lehet, hogy a tűzijátékról azt hitték valami légvédelmi szuperfegyver. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3821576..

2013. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, Dec. 12.-ére szervezték a naprendszer invázióját, de a támadást megakasztotta az Ezüst Légió, az ellenállás főereje, és a meglepetésszerű rohamuk szépen megtizedelte az inváziós fényflottát :D.

Szervezetlenül megfutamodtak, megsemmisült az NFS típusú csillaghajójuk, most egy-két évig harcképtelenek lesznek. Én javasoltam is az Ezüst Légió flottafőparancsnokának, hogy szervezzenek megsemmisítő támadást a Nibiru ellen, még tárgyalnak róla.

Mindenesetre annyi biztos, hogy idén biztonságban vagyunk, nem fenyeget a reptoid támadás, de a császáruk, Rakhab Kassor kiszámíthatatlan, lehet, hogy jövőre visszavágnak.

2013. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem lehetne instant BAN-t adni a reptoidos kérdéseket kiíróknak? :S :S


Igen biztos támadni fognak. Bújj el és énekeled a Csipcsipcsókát a sarokban.

2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mikor ilyen kérdéseket olvasok mindig ez jut eszembe http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA
2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha itt lenne egy Kratos vagy egy Prince of Persia a reptoidok feje a padlón lenne.
2013. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Jövünk. Reapeal Penndel vezértábornok, Sajtóügyosztáji Főreferens
2013. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!