Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok mondani pár érdekes...

Tudtok mondani pár érdekes történetet? (lent)

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondoltam mit pl. városi legendák,helyi kisértet történetek,furcsa események,érdekes gyilkosságok

2013. jan. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Anyu gyerekkorában Kaposváron, Szentjakabon egy cseresznyefánál megjelent Szűz Mária!!! Aztán egy ideig a sok marha meg, ott várakozott, hogy újra megjelenjen...
2013. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Erik54 ***** válasza:
Mentem haza este edzésről.A kocsma üvegéről látszik hogy elmegy mellettem 1 árny.Gondoltam,valaki elment mellettem.Megállok,körülnézek, az egész utca üres
2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19%
segíffhfglsjgtség ittjyckjgk ül mllettehgkjm egggy nyommmmnmntató man és nemjhdf tudomjhfkhgfd kikapsdggjcsoni !
2013. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk vannak fura dolgok. Próbálok racionális magyarázatot találni eseményekre, de bevallom, nem mindig sikerül meggyőznöm magam...

9 éve költöztünk a jelenlegi házunkba. Akkor is és még kb. 3 évig voltak olyan dolgok, mint pl. éjjel mintha valakik halkan beszélgetnének, leginkább, mintha halkan szólna egy rádió, de ajtók-ablakok csukva, kimentem a ház elé, és ott nem hallottam semmit, csak a hálóban. Meg volt 1-2 durvább is.

Amikor a gyerekek megszülettek, azon kívül, hogy nézték a plafont, és elvigyorogtak fél órát a semmin, nem volt semmi extra. De kb. egy hónapja megint a beszéd, ill. néha cigifüstöt érzek. És már a nagyobbik lányom is felébred éjjelente, sír-kiabál, nem tudja megmondani, hogy miért, visszaalszik. Tegnap éjjel is, és utána mikor mentem vissza az ágyamba, lefeküdtem, és a fürdőben a zuhanytálca széléről (két különböző oldalról) két flakon beleesett a tálcába. A kisebb lányom meg karácsony után a teliholdkor nem tudott aludni, feküdtünk az ágyában, és a hátam mögött a szoba felé nézett, és mondta, hogy : "nézd, anya, szép!" kérdem: hol? mutatja, hogy ott, aztán fordította a fejét az ágy vége felé. Kérdem, hogy most hol van a szép? azt mondta, hogy ott elbújt és az ágy végébe mutatott. ????

Olyan is volt, hogy gyerekek aludtak már, épp azon gondolkodtam, hogy visszamegyek az ágyamba, tehát teljesen ébren voltam, és a szoba közepén hagyott játékbabakocsi gurulni kezdett, rettenetesen nyikorog, semmivel össze nem téveszthető hangon...

Nem tudom, hogy mi lehet ez, de ma kapta feszületet, ill. azt tanácsolták, hogy Szent Mihályhoz imádkozzam, hogy segítse a fénybe, ha van itt valaki.

2013. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Már kb fél hónapja egy lényről álmodok ami a nevemen szólít, és van olyan mikor ugy érzem hogy figyelnek, követnek engem.
2013. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!