Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a lény/árnyék?

Mi lehetett ez a lény/árnyék?

Figyelt kérdés

Este felé egy utcában sétáltam Anyukámmal.

Mikor fordultunk volna be a sarkon, én reflexből félrehúztam Anyut. Abban a pillanatban megjelent ott egy fekete árnyékalak, és elrohant mellettünk.

Nyomasztó volt az egész utca légköre, kellemetlen érzést keltett bennem.

Amikor végre kiértünk onnan, elmondtam Anyunak. Azt mondta, ő nem látott semmit, de nyomasztó érzés fogta el, amikor ott voltunk.

(Volt egy nagy kutya az egyik ház előtt. Nem foglalkoztam vele, mert nem szeretem az idegen kutyákat, főleg ha nincsenek megkötve. Anyu azt mondta, a kutya félt valamitől, ugyanis kicsivel előtte, hogy félre húztam őt a kutya összehúzta magát, és látszott rajta, hogy fél.)

Egész úton hazafelé még éreztem annak a valaminek a jelenlétét. Néha megjelent, majd eltűnt.


Képzelődök vagy létezik ilyen?


Köszönöm.


2013. jan. 4. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sherderman
2013. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valakinek az árnyéka volt, ennyi. Magától nem keletkezik csak úgy "gazdátlan" árnyék :) Nyomasztó hangulat pedig azért lett úrrá rajtad, mert gondolom maga az utca is nyomasztó volt. Ha bemész pl. egy szálloda szobájába, ahol csak félárnyék van, helyenként recseg a padló és mondjuk 1 egér mászkál, nyomasztó hangulat lesz úrrá rajtad. Miért? Mert maga a szoba is nyomasztó :) Ilyen az ember, sok mindent be tudunk beszélni magunknak.
2013. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt így leírtad, egy az egyben a Zordó volt (nagy kutya, árnyék)
2013. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rézfaszú bagoly volt
2013. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem világos:" én reflexből félrehúztam Anyut"

"Amikor végre kiértünk onnan, elmondtam Anyunak. Azt mondta, ő nem látott semmit," azt nem kérdezte miért húztad félre ha nem látott semmit?

2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
SlanderMan *.*
2013. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fuxreiter.Jack válasza:
A "csend" volt. Nézz utána.
2013. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Árnyember lehetett, annak nézz utána.Sokan láttak már ilyet, sajnos sehol sem említik jó szándékú jelenségként.
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kellemes esti olvasmány neked, hasonló lényekről:

[link]

2013. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
úr isten rosszabb mint egy horror film
2013. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!