Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hagy kell kapcsolatot létesíte...

Hagy kell kapcsolatot létesíteni egy szellemmel, szellemidézés nélkül? Egy lány a volt barátjával akar beszélni. Aki már meghalt

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

mindennap tesznek fel ilyen kérdést ha kicsit visszaolvastál volna írtam választ bemásolom ide.


egy olyan ember vagyok foglalkozik többek között ezzel is, ezt a témát sokféleképpen szokták megközelíteni a szkeptikusok táborától maradjunk most el.

ez egy nem normális dolog h vki elhunyt emberrel akar beszélni, mert neki életútja itt már véget ért nem hiába nincs már itt hidd el ha lett volna vmi dolga még akkor marad de ami elrendezni való teendője volt letudta már a karmája szempontjából, az ha fájdalom maradt utána(tudom rosszul hangzik) az már egyéni karmába tartozik h ki hogy éli meg.

csak dióhéjban pár szót amit akarsz csinálni.rengeteg fajtája van sok emberben benne van a képesség h médiumi csatornákat nyisson meg tudatában de a mai társadalomban az anyagias szemlélet másképp fejleszti az agyat, tulajdonképpen ez egy tanulható mindenkivel veleszületett képesség csak maapság az anyagias gondolkodás miatt olyan távolinak érezzük

szóval lehet médiumon keresztül kommunikálni (van író, beszélő látó médium)és még sokféle de nem akarok sokat írni hisze4n erről sok könyv van

de lehet műásképpen is

mágia segítségével de itt is rengeteg fajta van

ha ezt az utat választod szintén lehet rajta egyedül és vagy egy segítővel végigmenni rajta

ez már necromatica.Ez az egyik legsötétebb mágia!!!!!!(HASONLÓ A NIGROMANTICA hoz)

de sokan azt sem tudják mik ezek jobb is így!!!!

nagyon komoly felkészülés böjtölés lelki és szellemi megtisztulás kell hozzá, ismerni kell bolygó és csillagövi együttállások hatását, áldozati mágia is kell hozzá és alegfontosabb hit!!!!!

Ha mindez megvan jöhet a rituálé(ceremonális mágia)DE KÉTLEM H VKI IS CSINÁLT VOLNA MÁR ILYET......

ez Fekete mágia és a legmocskosabb fajtája a fentebb leírt másikkal együtt.

DE van ilyen és létezik de kedves kérdező erről szerintem ne itt kutakodj mert semmi értelme segíteni senki sem fog és én is csak lebeszélni tudlak róla...

egy gondolatfejtés a végére ha mégis elszánt vagy

a legjobb ha egyedül csinálsz mindent de kétlem h azt a kutatómunkát elméletben és gyakorlatban rászánnád ami kell mire ezt kitanulod 10-15 év akkor azt mondom talán vmit felfogsz erről az egészről nem hiszem h addig tartana ez a lendület.

ezt életed végéig tanulni kéne a netes hírdetős hülye embereket meg felejtsd el jól írták azok akik azt írták h csak átvernek és lehúznak SOHA NE menj ilyen emberhez kókler mind

olyasvalaki írta ezt aki teológiát tanult és rádöbbent h mi minden van még ez mögött jó kutakodást mindenkinek..

2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Gyakorlatilag úgy hogyha, meghallsz mert szellem idézés nélkül aligavan esélyed a szellemekel társalogni!
2013. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsizsik666 ***** válasza:
Van az a vizsa tábla vagy mi a rák, ha úgy érted, hogy ne jelenjen meg alakban, akkor jó lesz az.
2013. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Goku,nagyon nagyon nagyon nagyon,kimondhatatlanul pocsék a hejjesírásod.
2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!