Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes szellemidézéssel...

Érdemes szellemidézéssel játszani? Sokan hitetlenkednek a szellemidézésben. Amit itt leírok, az valós és megtörtént. Mintegy intő példának szánom, hogy miért nem érdemes játszadozni a szellemidézéssel.

Figyelt kérdés

Sokan érdeklődnek, veszélyes-e a quija-tábla (szellemidéző tábla)

Én nem Ouija táblával fáztam rá sok-sok évvel ezelőtt, hanem asztaltáncoltatással.

Egy kórházban dolgoztam annak idején a baleseti sebészeten fiatalabb koromban,(15 éve) és a pihenőszobában kitaláltuk, hogy asztaltáncoltatást csináljunk, mondván, hogy itt sokan halnak meg, biztos akad kósza szellem. Mivel már előre bizalmatlanok voltunk egymás felé, (esetleg lábbal emelgeti a másik) ezért kitaláltuk, hogy a megidézett szellemtől kérünk valamit. Egy gyufás skatulyát raktunk a mosdóra, és azt akartuk vele leveretni. A műsor rosszabbul sikerült mint gondoltuk. Működött a dolog, koppantott az asztal kis idő után, így jelezve, hogy csatlakozott köreinkbe egy szellem. Megkértük hogy bizonyítsa a jelenlétét, és verje le a gyufásdobozt. A képünkre fagyott a vigyor mikor leesett a mosdóról.... Persze a szkepticizmus nagy úr... (á biztos a huzat volt, könnyű az a skatulya.) beleraktunk 2 db 20 forintost hogy súlya legyen, és beljebb raktuk. Menetrend ugyanaz, asztal kopp, kérés - ha itt vagy bizonyíts, verd le a skatulyát. Drasztikus és meggyőző volt az eredmény. másfél méteres repülés után szekrény oldalán koppant. A hajunk szála is az égnek állt rémületünkben. És ezután követtük el a hibát!! Nem köszöntük meg hogy eljött, és nem köszöntünk el tőle. Ijedtünkben csak szétkaptuk a kezünket az asztal felett, és mindenki kispriccelt a szobából. A fáma szerint, ilyenkor 3 napig ott marad körülöttünk, és tanújelét adja ottlétének. Az első éjjelen, a székre helyezett nadrágom zsebéből, szépen ritmikusan elkezdett kipotyogni az aprópénz magától.. A második napon, a hordozható kisrádió kapcsolt be az éjszaka kellős közepén, pedig egy elavult vacak volt, nem időzítős ébresztős mit tudom én milyen modern. A harmadik éjjelen már a hidegrázás kerülgetett mi lesz. Csodák csodájára, semmi sem történt. De sejtem miért. Egy másik szobában aludtam, és egy ósdi dupla keretes vacak ablak volt a szobában. Ahogy az udvari lámpa fénye besütött, egy szabályos keresztet rajzolt ki az árnyék a szemközti falra, szerintem ennek köszönhetem az idegtépő éjszaka elmaradását. Ezek után már nem történt semmi, de egy életre elment a kedvem a szellemidézéstől, legyen akár asztaltáncoltatás, quija tábla, vagy poharazás, köszönöm de nem kérek belőle. A szellemidézés nem játék, a szabályokat be kell tartani, komolyan kell venni, és felkészültnek kell lenni a dolgokra, különben érhetnek kellemetlen meglepetések, ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg.. Gondoljátok meg kétszer is mielőtt belevágnátok. Remélem hasznos volt az infó amit leírtam. Sziasztok.



2012. szept. 23. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
A Biblia tiltja. Vigyázz vele.
2012. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
jól van, feküdj le.
2012. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Le írok most egy történetet ami tényleg igaz! bár nem állítom, hogy a kérdező nem hazudott volna!hoszú lesz!röviden az életem egy része! szóval történt egyszer még úgy 17 lehettem és koleszos...mondanom sem kell az unalmas átvirasztott estéteket milyen történetekel vészeltük át mikor épp nem jött álom a szemünkre. egyszer gondoltam kiprobálom milyen is a szellem idézés mindig is hajtott a kíváncsiság...kérleltem a társaimat probáljuk ki együtt, bele is kezdünk lázadó kamaszként nem másra mint a "sátánra" esett a választás...gondoltuk ugorjunk a közepébe, 3man egy kislámpa fényénél kört alkottunk majd lecsuktuk a szemünket közben mindvégig egymás kezét fogva halkan mormolni kezdtük erősen ,koncentrálva "sátán,sátán gyere elő! Ha itt vagy kérlek adj jelet" gondoltuk ez majd megteszi a hatását és történik valami új valami szokatlan az életünkben ha jelet ad!.hm hát teltek a kínos de izgatott percek semmi nem történt!hitetlenül és csalodóttan félbe hagytuk a dolgot!de hétvége lett és haz tértem a szüleimhez!nem hagyott nyugodni az esett ujra bele kezdtem most már papírból elkészített abc-s poharas verzióval amit egyszer a nővérem lakásán láttam...mondanom sem kell nem történt semmi hisz akkor még tapasztalatlan voltam és kevés energiával rendelkeztem,de jött a nyári szünet és a szintén link lázadó teljesen új barátnők akiknek tapasztalatuk volt szellem idézés terén! Addig nyagattam őket míg nem kezdünk el 2-en egy "idézést"... Egyszer csak a pohár megmozdult az újunk alatt...na akkor már nem voltam olyan nagy lány mint az elején!:) úgy el futottam mint a nyúl közben kiabáltak és az egyik lány rohant utánnam,hogy menjek vissza... Sírva szipogva vissza kulogtam...de pár hét múlva, nem volt elég, hogy beijedtem ismét megpróbáltam! Egyedül! Elsőre nem ment de rá pár órára csodák csodájára megmozdult a pohár az újam alatt...a víz le vert de hát most az én papámal probáltam kapcsolatba lépni! És tőle nem ilyedtem meg!ment is minden kissé döcögősen de egydül! Hogy hogyan azt nem tudom! Onnantól kezdve napi rendszerességel műveltem ezt a fajta komunikációt!mig egy nap úgy hozta az élet,hogy bajba keveredtem jogtalanul elkeseredve de haragosan boszút akartam! De most már nem az elhunyt szereteimmel szerettem volna kapcsolatba lépni...így az ördöggel probáltam cimborálni! A véremmet csöpögtettem egy levélre amiben a kérésem volt .cserébe a "lelkem"gondoltam megint egy probát megér..! A papír sarkait megégettem (ösztönből jött ez az egész) és elraktam egy helyre a levelet! Aztán vártam pár hét múlva úgy lett minden ahogy szerettem volna!!!hihetetlen de igaz! Amit kértem minden, lehet azért mert nagyon szerettem volna az erős akarat... persze csak ezt szerettem volna ha igy történik de nem! a kérésemre történt minden!fel erősödtem spirituálisan valahogy éreztem és tudtam előre dolgokat nem tudom ,de jól éreztem magam boldog voltam helyre jött az életem de semmi sem tart örökké! Ez az érzés és élet szakasz sem! Felnőttem mert muszály volt elöbb mint ahogy azt kellett volna!ez álltal kiszakadtam abból a körből ahova tartoztam nem voltak szeánszok semmi... minden megszünt szépen lassan mig nem elkezdödőtt a tartozásom megfizetésének egy része! Amiről elfeledkeztem ohh. fiatalabb voltam és naiv! Így vélekedtem De emlékeztettek rá, hogy ne felejtsem el mit igértem! Na most ott tartok,hogy 22éves nő vagyok mindenem megvan ami a godtalan élethez szükséges!tényleg minden! De boldogságom nincs!!! És soha nem is lesz! Várok és reménykedem tervezgetek de közben csak az idő megy és minnél gyengébbé vállok...
2012. szept. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Elzézést a helyesírásom miatt telefonról írtam sajnos kicsit nehézkes igy írnom hibák nélkül!
2012. szept. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Előző, azt áruld már el nekem, hogy csoportosan berezeltél, de utána egyedül megmerted tenni? Na ez nekem nem áll össze.
2012. szept. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Vagy mégis mi vett rá arra, hogy egyedül is megpróbáld? Tényleg érdekel, nem bunkózásból kérdeztem...
2012. szept. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Mint írtam hogy voltam akkor 17 éves... És egyedül úgy ment ,hogy a nagy papámmal probáltam komunikálni nem egy vad idegenre gondoltam annak idelyén más volt az értékrendem és a felfogásom is!ne kérdezd miért hogyan miért pont őt én sem tudom...az ember minnél többet gyakoról annál jobban rá érez...és ez úton szeretnék megkérni mindenkit ne küldjenek önbecsülésről szóló privát levelet nem alakítom az életem az ezo. Szerint csak tudom hogy okkal kapom azt amit...és ehhez hozzá járultam a szellem idézéssel... Röviden ennyi
2012. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 nevem-senki ***** válasza:
76%

Nem félsz a következményektől? Ha jól értem, eladtad a lelked?

Az első hozzászólástól kivert a víz, pedig nem hiszek ilyen ökörségekben.

2012. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
42%

Nagymamámtól hallottam hogy ő is megpróbálta egyszer lánykorában. Nekik megmozdult az asztal és nagyon megijedtek.

Én nem próbálnám ki. De egyszer mikor férjem nagypapája meghalt rá pár napra arra ébredtünk éjszaka közepén hogy világos van a szobába. Az álló lámpa ami tőlünk elég messze van felkapcsolódott.

Másnap éjjel pedig lepotyogott néhány tárgy a polcunkról.

Utána már nem volt semmi.

Vagyis majdnem semmi mert Ő novemberbe halt meg én pedig néhány hétre rá terhes lettem:)

2012. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
28%

rendesen megijedtem mire ezt végigolvastam. a közepénél levettem az álló tükröt (hogy ne lássak benne semmi ijesztőt) és nekitámasztottam a szekrénynek (lehet, hogy rosszul).. és mire végigolvastam, pont lecsúszott a tükör a szekrényről.. FÚ DE MEGIJEDTEM. most meg olyan érzésem van, mintha figyelnének.

muszáj volt leírnom, ha visszaírtok, azt már nem fogom elolvasni, mert nem akarok szívrohamot, mert sajnos hiszek az ilyenekben.

2012. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!