Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez a felvétel igazi? (slenderman)

Ez a felvétel igazi? (slenderman)

2013. jan. 17. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, akármennyire is valóságosnak tűnhet, nem az.
2013. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyes trükk.
2013. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...


A 4chan nevű nem kiskorúaknak szánt oldalon, annak idején az /x/ képtáblán kitalálták a slenderman nevű creepy pasta szereplőt és azóta minden hülye elhiszi. Nem, nem igazi, ugyanakkor akiről kitalálták igenis létezik, több különböző, egymást nem ismerő forrásból is hallottam róla. De nem csinál semmit, csak néz.

2013. jan. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bármennyire is valósághűnek tűnik nem igazi! :)
2013. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-asal egyet értek
2013. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trollpapa ***** válasza:
slenderman HA létezik akkor is csak egy szellem lehet ki emberek eltűnése előtt jelenik meg
2013. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én végig sem néztem,akkora hülyeség az egész...

Ez nem igazi,de ha a kedves kérdező gondolkodna is egy picit,akkor már kérdés nélkül rájönne,hogy Slenderman nem létezik,és nem is létezett,csak egy hülye játék,meg legenda,mint a Bloody Mary!

2014. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!