Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért tagadják le a tegnapi...

Miért tagadják le a tegnapi "villanások" eredetének igazi okát? Miért van hírzárlat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 19:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
3%
mindenre ráfpgják, azt hogy nehogy be kelljen ismerni hogy ufók vannak :D
2013. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%

A kérdezőnek javaslom nézzen utána mi az a tesla tekercs...hatalmas kisüléseket tud okozni, akár kész villámlást is...

http://www.youtube.com/watch?v=FY-AS13fl30


Képzelj el egy ilyesmit amit este bekapcsolnak. Szerintem van fénye. :D


Egyébként nincs hírzárlat időképen már tegnap este hozták az okokat, és a cég egy percig nem tagadta a jelenséget...

2013. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
23%

tegnap 21:16


igen az, ti meg ültök a csontra várva mint egy kiskutya.

Nem mindenben "ufót" látunk, hanem nem hiszünk el mindent , magyarán kételkedünk abban amit elénk tesznek , végül is nem agyhalott az ember( legalábbis némelyik) hogy bólogatós bábu legyen.

Te bizonyára tudsz minden kormány legbelsőbb kis titkairól is azért vagy ilyen önbizalomtól duzzadó...

2013. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
16%

tegnap 21:16


olvasgass előbb te is mit akartak először hírt kiadni a kedves emberkék, csak kerezstülhúzták a svédek....

2013. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ha az igazságot nem fogadod el, akkor mi írhatunk akármit neked...
2013. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
75%
Ma a jónép nyugalmának érdekében kamerák előtt megismételték. Tessék felcsoszogni az index.hu-ra aztán leírni 100x, hogy "nem fogok mindenben ufókat látni".
2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Napkiraly ***** válasza:
0%
Először a céges kocsiban vettem észre villanást. Nem igazán értettem. Leraktam,átültem a sajátomba, és ott is elvakított egykét villanás. Mindez a belvárosban. Nem értettem, de sosem láttam ilyet, csodálkoznék ha havi 5x menne ez
2013. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
legközelebb kérd meg ha ilyet csinálnak közvetlen közelről nézhesd a teszla tornyot nyalogatva
2013. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
47%

"olvasgass előbb te is mit akartak először hírt kiadni a kedves emberkék, csak kerezstülhúzták a svédek...."


Mit húztak keresztül a svédek?:O

2013. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként az senkinek sem ad gyanút arra, hogy megismételték a jelenséget nagy közönség előtt? Mintha hitegetni akarnának.
2013. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!