Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csináljunk? Többi lent.

Mit csináljunk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimmal gyakran próbálunk megigézni szellemeket...Tudom hogy rossz dolog,de nagyon kíváncsiak (főleg én) vagyunk. De általában ha történik valami mindannyian kirohanunk az adott helységből. Amiket mondani kell elmondjuk és szoktak történni pl. olyan dolgok mint becsukódik az ajtó,hideg levegő,árny stb....

De vissza már nem küldjük. És azóta olyan furcsa dolgok történnek velünk,hátrarántanak,elesünk,stb. És abban a helységben meg pláne.

És van úgy hogy nincs itt senki de úgy érzem mintha valaki figyelne. Mit kéne tennünk hogy elmúljon?



2013. jan. 25. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megidézni.

Amúgy annyi, hogy nem kell hinni benne.

2013. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát inkább nem kellet volna és nem is kéne szellemeket idéznetek! Nagyon veszélyes tud lenni és az írásod alapján ez egy ártó szellem.Ha nem külditek vissza akkor nem is fog leszállni rólatok!!! ez most nagyon komolyan!!!Persze tudom h kiváncsiak vagytok és azért csináljátok,de az ilyenek legtöbbje mindig balul sül el (főleg ha kezdőként csináljátok) Felhozok 1 példát : egyik ismerősöm démont idézett meg és hát nem úgy sült el a dolog ahogy kellett volna.....Nem zárta be a kaput nem küldte vissza a démont . olyanok történtek vele h kitörtek az ablaküvegek,hangokat hallot es jarkalasokat. amikor meg azt mondta h látni akarja folyt a könnye és égett a szeme pedig nem akart sírni.Éjszakánként sebek zuzodasok jelentek meg a karján a teste több részén. Jol be is volt kattanva akkor es végül szakemberhez fordult aki elűzte a démont. Hát így szabadult meg tőle . azóta nagyon fél az ilyen dolgoktol es nem idéz több démonokat . Ezt most nem azert irtam le h megijedj csak h milyen veszéjekkel jár a dolog .Szerintem ti is keressetek fel 1 szakembert vagy türjetek a felelmet.ami lehet sosem mulik el....
2013. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Idézzétek meg a repülő spagettiszörnyet és az majd viszarúgdossa őket a másvilágba.


De különben hány évesek vagytok?10?

2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Farmer Lajos válasza:
60%

Álljatok fél lábon a szoba közepén és skandáljátok azt, hogy "visszamennyé' kutyámajom"!


Majd dugjatok fel a feneketekbe egy esernyőt és nyissátok ki.


Ezt 3 napig kell csinálni napi 10x 15 percet és tuti a siker.

2013. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha sokaig nemhagy, akkor keress valakit aki tud vele kommunikalni, biztos akar valamit azert jelez. De nem ertek hozza, csak tippelek. Jo embert nehez talalni, de biztos lehet ha kitartoan keres az ember. Addigis én megmondanam a szellemnek, hogy bocs ha valami kellemetlent okoztatok neki.
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTRLMES válaszokat!
2013. jan. 27. 08:38
 7/11 anonim válasza:
én is voltam igy meny le este a legközelebi vizhez és kiabáld hogy akkarom én akkarom akkor a viz elnyeli a szelemet
2013. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény?
2013. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azóta "lekopogom" nem történt semmi!
2013. febr. 12. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor jolvan. :)

Mendotad neki h akkor nyugi legyen?:)

2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!