Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeintetek öltözhetek Bloody...

Szeintetek öltözhetek Bloody Mary-nek farsangkor? SOS!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.A barátnőm Samarának öltözik,ezért gondoltam,hogy én beöltözök Bloody Marynek.vézesen közeleg a buli.megvan már a ruhám is,meg minden,de félek,hogyha beöltözök neki,valami átok vagy mittudomén micsoda száll rám! légyszi,írjátok meg,ha történhet velem valami,de kérlek azért ne szívassatok! csak ha olvastatok volna ijesmiről,vagy van vele tapasztalatatok!!!!!

2013. jan. 30. 15:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
jézusom :D ez most komoly?? átok? :D dehogyis, ne képzelegj már! :D öltözz be és kész :D
2013. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nézd. Ilyen dolgok NEM léteznek. Se Bloody Mary, se trollok, se sárkányok, se szellemek, se mágusok, se vámpírok, se semmi. Nincsenek átkok sem. Majd ha nagyobb leszel rájössz erre.
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
anyám... ha mindenkin fogott volna az átok, aki valaha is beöltözött volna valamilyen szörnynek, már rég kihalt volna az emberiség.
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó,bocsi,hogy ilyenekkel terhelem az agyatokat! XD csak beparáztattak! XD
2013. jan. 30. 15:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz, ha Bloody Mary-nek öltözöl. De stílszerűen egész bulin egy Bloody Mary koktélt is szorongatnék a kezemben. :)
2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ok,de hogy a francba kell olyan koktélt csinálni? valaki megírná? (már az alkohol nélküli változatát) XDDDDDD
2013. jan. 30. 15:56
 7/17 anonim ***** válasza:

alkohol nélküli változata nincs :)))


és ne higgy el minden hülyeséget :)

2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne hazudjatok, trollok léteznek. Bloody Mary viszont tényleg csak egy kitalált ember.
2013. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én is troll vagyok

ezért mondom azt, hogy a kérdező hülye és inkább forrest gump-nak kéne öltöznie

2013. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Te hülye -.- Ha Bloody Marynek öltözöl, elvisz a botosjeti. Ez köztudott.
2013. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!