Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Engem utálnak az angyalok?

Citylife kérdése:

Engem utálnak az angyalok?

Figyelt kérdés
Üdv!Ma találtam egy oldalt,ahol angyalokkal kapcsolatos dolgok vannak.az is,hogy hívjuk magunkhoz..Ezt elvégeztem aztán mentem volna a boltba,leültem egy székre hogy felvegyem a cipőm erre leesek róla...elértem a boltba vettem savanyúságot,majd leejtettem a boltban az uborkát...

2013. febr. 4. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak suta vagy és bebeszéled magadnak ezért még sutább leszel.
2013. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jézus :) ***** válasza:
79%

Az angyalok senkit sem utálnak. :)

Az a szó , hogy utálat nem létezik náluk. Sem a gyűlölet, sem az irigység stb.

2013. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is vannak olyan napok, amikor minden kiesik a kezemből, vagy sok mindenbe véletlen belerúgok! :) De tényleg nem azt jelenti, hogy utálnának, hanem jobban járok, ha aznap ki sem mozdulok a házból! :)
2013. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerűen béna vagy kérdező, nem kell másra fogni.
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én meg azért vagyok szűz, mert utálnak a démonok, egyáltalán nem azért mert nincsen barátnőm.
2013. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok. 6-os, ismered az iróniát :D ? Azt hittem egyértelmű lesz, hogy az ilyen embereket parodizálom ki.
2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szia! Az angyalok mindig segítenek ha kéred és hívod őket. A választ ne várd azonnal és ne úgy vedd, hogy helyetted fogják megoldani a problémáidat. Hidd el saját magad fogsz rájönni a megoldásra. Mondjuk ezt is gyakorolni kell. Minden nap beszélj hozzájuk!Ha egyedül vagy akár hangosan is. Egyáltalán ne érezd magad kényelmetlenül mert magadban beszélsz! Ha segít gyújts gyertyát,de csak fehéret. Próbál ellazulni és hívd őket mindennap és hidd el megérkezik majd a válasz! :)
2013. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen, iszonyatosan rühellek.


Gábriel arkangyal :D

2013. febr. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam az angyalom hívásával, de nem vettem észre, hogy bármi történt volna.


Viszont kértem angyali útmutatás álmon keresztül (le van irva valószínűleg azon az oldalon is, ahol a többit olvastad, hogyan kell), és az viszont határozottan sikerült.


Ehhez csupán annyi plusz kell, hogy keress egy oldalt, ahol az álomfejtés mikéntje és menete le van irva, és tudni fogod, hogy miként tovább.

Nekem ezután már többször is megmutatkozott, én táncoló (semmivel sem magyarázható)fényeket láttam már a plafonon éjjel, ezek többnyire a gyermekeik megbetegedése előtt történt, szerintem így figyelmeztet, hogy jobban figyeljek rájuk.


Sok sikert.


Ja, és valóban vannak olyan napok, amikor az ember ügyetlenebb, nem jön össze semmi, de ezt ne hajtogasd, ne lovald bele magad, mert akkor nem fog elmlúlni :)

2013. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!