Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell angyalt idézni?

Citylife kérdése:

Hogy kell angyalt idézni?

Figyelt kérdés
Üdv!Mai napon azon tanakodtam,hogyan lehetne megidézni egy angyalt és bocsánatot kérni tőlük,és beszélni velük?SZKEPTIKUSOK:NE ÍRJATOK,HISZEN HA NEM HINNÉTEK BENNÜK NEM NÉZNÉTEK AZ EZO ROVATOT.
2013. febr. 7. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Az ezo rovatot csak azok nézik,akik hisznek is az ilyenekben?Nem tudtam.
2013. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy az angyalokat idézni kell. Ugyebár, amennyiben léteznek, ezek a lények nem szellemek, vagy másik világokból származnak, hanem olyan hús-vér élőlények, mint egy ember. Szóval van fizikai testük. Amennyiben léteznek. De nincs kizárva, hiszen "a bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka".
2013. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tom Benko ***** válasza:
45%

Nem hiszek bennük, mégis nézem. Hogy is van ez?

Amúgy pedig nem lehet idézni angyalt (sem), maximum verset.

2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
81%

Angyalt olyan formaban nem lehet idezni ahogy te gondolod.

Egyszerubb. Kepzeld el h hogy nez ki de nem olyan fontos" mellesleg fiuknak nő angyal lanyoknak meg fiu angyala van "

szval koncentraj az angyalodra mintha valamelyik baratoddal beszelnel szemtol szemben. Intezd hozza a mondandod!

Ugyanigy segitseget is kerhetsz pl h ne valassz rossz utat ilyesmi.

Csak bizz benne es hidd el. :)

a tobbiekkel meg ne foglalkozz!

2013. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez most tulajdonképpen annak felelt meg,hogy higgyen önmagában,csak képzeljen el egy angyalt is,hogy mégis választ adjunk a kérdésre.
2013. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

A szkeptikusokat azért nem értem mert 1. offolnak, 2. engem sem érdekel a sport rovat, sőt még eddig be sem néztem oda, sőt nem is fogok, mert nem érzek kíváncsiságot.

Egy angyalt nem köti a tér-idő korlátai.

És amíg kezdő vagy nem fogsz semmit sem tapasztalni belőlük, ehhez szellemileg fejlődni kell.

Attól független viszont ők tisztában vannak veled, így elég ha gondolat szinten beszélsz hozzájuk, ha van rá szemed,füled felfedezed a segítségüket.

2013. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

az angyalokat nem lehet mefidézni, mert azok nem szellemek és démonok!

az angyalok isteni lények és velük nehezebb felvenni a kapcsolatot, a démonokkal ellentétben, akik folyamatosan az embert támadják és tönkre akarják tenni

2013. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű.. például szólsz Mihály arkangyalnak, hogy segitsen ebben és ebben, ennyi. Vagy beszélhetsz hozzá, ő mindent lát és hall. A szkeptikusok véleményére nem érdemes hallgatni de még az ezosokra sem, mert a legtöbbjük ( tsz kivétel) dogmák szerint gondolkodik.


Például Mihály arkangyal nem a katolikus vallás szerint az ami ;) vallástól független éterikus entitás.

2013. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hat karbonat nem. Egyaltalan nem annak felel meg amit irtal.
2013. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én egy igaz angyal vagyok. Leszármazott angyal, kit egy leány foganattyakor küldtek ide le a halandó Földre, hogy beteljesítse az Úr akaratát és elhozza szépséget, s örömöt az embernek. Emberi testbe zárván árva vagyok teljesen, de húsom hús, vérem vér, izmaim feszülnek eme oly törékeny ember testben. De vigasztaló szó, mi oly sok, hogy nem én vagyok az egy, melyet földbe zúdított az isteni akarat, hogy vannak még más angyalok kiket ide küldtek. Rejtőzködünk, szavunkat ellopta Istenünk, és emberi nyelveket adott ajkunkra amaz helyett. Rejtőzködöm, egyúttal felnyílok mint egy virág amely sóhajt a tiszta réten. Emlékezetemből felmerül az angyali lét múltja, de mint sejtelem úgy, s én magam addig nem is gondoltam, hogy másabb lennék mint kis halandó lény. De a visszajelzések szüretéből emlékeim felidézettek és imádkozásom közben hallgattam meg az Úrat, ki szólt hozzám. és azóta tudom, mi vagyok én, s miért jöttem.
2013. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!