Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehett Angyalt idézni?!

Hogyan lehett Angyalt idézni?!

Figyelt kérdés

Csak annak a válaszát várom aki segíteni tud nekem!!!

(aki le akar szólna az inkább ne írjon...vagy kíméljen)


2011. aug. 10. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne idézgess náladnál felsőbbrendű teremtményeket, mert fordítva is elsűlhet a dolog, vagy ami mégrosszabb, megszáll egy hamisan angyalnak bemutatkozó ördög téged!
2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Remben van..tegyük fel hogy angyal helyett...bukot angyal jön...de hogyan tudhatom meg azt hogy nem bukot angyal jön+még anyit szeretnék mondani hogy én nem félek tőlük legyen az démon vagy angyal
2011. aug. 10. 08:40
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
megpróbálok segíteni. Ne idézz se angyalt se szellemet és démonokat sem. Nem azért hpgy megszálna. Nem. Azért ne, mert teljesen fölösleges fáradság lenne. Ezek ugyanis nem léteznek, nem megidézjetőek.
2011. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kriszesz91 ***** válasza:
Nővérem idézett már "szellemet" barátnőivel, a kollégiumban... ije teszedbe ne jusson, nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban, de nem vicc! Egyáltalán nem!! testvérem mikor belenézett a tükörbe, véresnek látta az arcát, és monták is neki, hogy valami van az arcán, azt mondta hogy amikor jött haza vonattal, a valami követte őt, elakart jutni hozzánk, magyarul kísértet volt, mind1 hogy igaz volt eez vagy nem, de nővérem okos nő sosem volt az a bolond lány... Ilyenekkel nem szabad viccelődni, mert valóban balul is elsülhet... Függetlenül attól, hogy valós dolgok ezek, vagy csak hoax...
2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szinte tudtam hogy nem fogtok segíteni....de a normális komentért köxi:D
2011. aug. 10. 15:02
 6/15 anonim válasza:

Te normális vagy????Angyalok nincsenek!!!!Az egy dolog hogy a sátán meg a gonosz izék léteznek de ez már sok lennne!!!!

Mivel az emberek mind gonoszak és megérdemlik a rosszat!!!!!!

2011. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

18:50

már elnézést de csak nem te akarod be mesélni nekem hogy nem léteznek...szerintem ha nem érdekel a dolog és + ha semit se tuc az ijen dolgokról akor minek szólaltál fel?:d

2011. aug. 10. 18:57
 8/15 anonim válasza:
Én hiszek az Angyalokban, eddig ha kértem tőlük valamit ami nem önző dolog volt , mindig megkaptam.. Sokat gondolkoztam rajta,hogy talán azért jönnek be nekem a dolgok mert nem az Angyalok segítenek,hanem a vonzás törvénye,mert ha teljes szívemmel elhiszem,hogy segítenek akkor bejön. Jó,ha az ember hisz valamiben,mert akkor nem fél annyira és érzi hogy bármit elérhet! Szerintem Angyalt nem lehet előidézni, úgy hogy lásd de úgy,hogy érezd a jelenlétét úgy talán igen.
2011. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Egyszerűen csak ülj le, kerülj egy kicsit meditatív állapotba, és kérd őszintén: Őrangyalom, kérlek gyere el hozzám és légy velem!


Hidd el, meg fog változni az életed. Pozitívan. Olyan, mintha legtisztább lelkiismeret és a legtisztább védelem egyesülne.

2011. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én is szeretnék angyalt idézni! Castielt! Ő maradhatna is! :) Valami tipp? :)))
2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!