Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem ez a nő beszél a...

Netsi kérdése:

Szerintem ez a nő beszél a halottal ahogy a videón is látható? , (vigyázat felkavaró látványt tartalmaz! )

Figyelt kérdés
[link]

#szellemek...
2013. febr. 20. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez egy pszichopata.
2013. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen az is fe nagy részben természetfeletti dolgot tartalmaz azt nem mondtam de aki videón szerepel néhány percel után hunyt el a nő ... , (sajnos)
2013. febr. 20. 23:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez mit csinál??
2013. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tudom ezért kérdezem lehet szellemekkel beszél vagy démonokal..
2013. febr. 20. 23:31
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
De hát nem is beszél.
2013. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de beszél csak olyan durva hangok voltak benne hogy azt ki cenzuráták magyarul olyan démon üvöltések hogy az ember remegni kezdett ...
2013. febr. 20. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, most miért kell ennyire butának lenni meg ennyi hülyeséget belemagyarázni?

Démoni hangok... Biztonsági kamera nem rögzít hangot, nem cenzúráztak semmit.

Egy elmebeteg nő, össze van zavarodva, gombokat nyomogat és magában beszél, mint bárki, egy szanatóriumban. Csak ő sajnos nem ott volt, így vagy öngyilkos lett, vagy baleset érte, ami nem is csoda, hiszen nem tudott magáról.

Már miért beszélne halottakkal? Én is tudok tátogni és gombokat nyomogatni neked bármikor.

2013. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
érdekes válsz hisz én is ezt mondanám ha nem hiszek olyan ember feleti dolgokban mint te.. de sajnos ez igazság a nőt meg szálták a démonok és olyan erősnek bizonyosodott hogy a nő meghalt...
2013. febr. 21. 12:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Démon üvöltések xD

Sztem csak fogyi volt.

2013. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom a neten, hogy ez a néni már nem fog senkivel beszélgetni, mert meg van halva.
2013. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!