Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El fogok kezdeni egy legendákk...

El fogok kezdeni egy legendákkal és mítoszokkal foglalkozó sorozatot, eddig csak az introm van kész mondanátok egy véleményt?


2013. febr. 28. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa :D Nem rossz, de nem nevezném INTRO-nak, és ha HD sem ártana szerintem. Egyébként érdekelne a téma.
2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg nem rossz, de ha már véleményt kértél akkor leírom. Én egy kicsit baljósabb zenét tennék bele, meg jobban mutatna ha a képek egyforma méretűek lennének és a videó végén felvillanna az oldal neve. :) Egyébként az oldal engem is érdekel. Majd írd meg a linket privibe.


ét privibe

2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a betűtípus nem tetszik
2013. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rakhatnál valami érdekesebbet
2013. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sony Vegassal kéne csinálnod abban jobban tudnál dolgozni,és lehetne full hd-s felvételt készíteni!

Egy a gond!Sok idő amíg lement valamit,de az tuti jó lesz!

2013. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is Sony vegast ajánlanám, használtam, nagyon jó minpőségű videókat lehet vele csinálni.


A külcsíny is fontos. Szerintem is legyenek a képek egyméretűek, mert zavaróak tudnak lenni ha váltakoznak a méretek.


A zene az szerintem nem rosz.


A felirat a végén viszont szörnyű, gondolom csak paintben oda raktad. Ajánlom az ipiccy nevű online programot, szép betűtípusokat tehetsz rá a képre és kellene rá egy effekt is, hogy felvillanjon vagy eltűnjön valahogy.


Narrátor lesz? Mert szerintem kevesen nézik meg nagyon ha most csak pár kép villan be és mellé írsz szöveget.

2013. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen lesz narrátor és köszönöm a tippeket, változtatni fogok rajta :D
2013. márc. 1. 09:19
 8/13 anonim ***** válasza:

5.válaszoló vagyok.

Ez a zene szerinted milyen lenne alá?

http://www.youtube.com/watch?v=sgpUGHeLBnA&list=LLdOA7IMOuxF..

01:10-től

2013. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz
2013. márc. 1. 11:24
 10/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a képek bevágása jó de tehetnél bele kisebb videorészleteket, meg ugye a címet nem egy alap ariallal balra zártba kéne tenni pláne nem pirossal meg az az út is nekem nagyon eltér az egésztől.. értem mit akar szimbolizálni, de például én a címet arra videóra tenném amikor végig sétáé a képen a nagy lábú az a híres videó egy halvány drapp színnel kicsit belassítva a videó
2013. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!