Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy van hogy...

Balazs00xx kérdése:

Mit jelent az, hogy van hogy egymást követően több éjszaka is azt álmodom hogy meghalok elötte pedig kínoznak vagy legalább is a halálom, meg gyilkolásom kész szenvedés ?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az előző életedben így haltál meg. Állíítólag a visszatérő álmaink az előző életünkről szólnak. (Én még nem döntöttem el, h elhiggyem-e ezt, mert ugye katolikus vagok). Lehet, hogy félsz a haláltól, a szenvedéstől? Vagy csak sokat szorongsz ébrenlétkor?
2010. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szorongok, a haláltól soha nem féltem,pedig sokszor voltam majdnem halott , és az álmok külömbözőek kb egy hónapja jöttek elé ""
2010. máj. 29. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint én, foglalkozol ilyen dolgokkal? Mármint gondolkodsz rajta, vagy olvastál egy könyvet, láttál egy filmet még régen és tudat alatt hatással volt rád, meg ugye a sablonok: pl "gyermekkori trauma", kisállatod erőszakos halála stb ?

Nem hiszem, hogy a jövődet látod, bár mondhatom, hogy szientológisták fognak feláldozni a sátánnak, de ez baromság. =)

Az álmaink mindenképp kapcsolatban állnak valahogy a valósággal vagy a fantáziánkkal.

Pl én olyan dolgokkal szoktam álmodni, amik ébrenlétkor foglalkoztatnak, vagy erősen vágyom rá, vagy éppenséggel félek tőle. Meg van olyan is, hogy stresszes, ideges vagyok pl veszekedés miatt, vagy nagy a nyomás..és ezek visszaköszönnek rémálmokként. Lehet, hogy te így jeleníted meg a feszültségedet. Én nem így.

Ezek csak találgatások, írtad, hogy nem szoktál szorongani, azok alapján, amit írtál nincs több ötletem.

Tudom hülye kérdés, de rémálmok ezek egyáltalán? Te is szenvedsz álmodban, vagy csak látod magad?

Remélem tudtam segíteni vaamennyire, ha nem írj még, és megpróbálok. Szerintem gondold át, hogy mihez kapcsolódhat az álmod.

2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!