Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon vagy Őrangyal?

Démon vagy Őrangyal?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba akarok lépni az Őrangyalommal (Már ha létezik ilyen:D) meditációval...

Sok helyen olvastam, hogy előfordulhat olyan, hogy őrangyal helyett egy démonnal lépek kapcsolatba aki angyalnak adja ki magát...

Honnan tudhatom hogy kivel léptem kapcsolatba?


2013. márc. 4. 11:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

9 és 10 neki igaza van!


Előbb egy kicsit járkálj utána a dolgoknak, mert pl. ha még meditálni sem tudsz akkor komoly bajok vannak.

2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11-es Hála istennek, hogy nem tud meditálni. Ne is tudjon.
2013. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#1 kommentelő: Biztos a tapasztalat beszél belőled.. Őszinte együttérzésem, szar dolog lehet ha megerőszakol valaki. Pláne ha te is kan vagy:d


... Köszönöm a válaszokat! Szerintem ma este megpróbálom:)

2013. márc. 4. 16:27
 14/26 anonim ***** válasza:

#13


Így van. Először elég szar volt, de most már egészen megszerettem. Akkor vagyok csalódott, amikor az az uncsi angyal jön elő a sármos démon helyett :/


Mindenesetre jó próbálkozást!

2013. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
: D
2013. márc. 4. 16:54
 16/26 anonim ***** válasza:

őrangyal nincs

Őrződémon van

az angyalok nagyon gonoszok, csak a keresztény vallás elültette az emberek fejébe, h isten és angyalai a jók és a Démonok a gonoszok

ez nem igaz

a Démonok az eredeti Istenek, többen közülük az ősi egyiptomi Istenek

az angyalok sokszor ijesztő külsőt vesznek fel, és Démonnak mondják magukat,hogy az emberek a Démonoktól féljenek

itt mindent megtalálsz


[link]

2013. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#16 Te sátánista vagy? Mármint az elfogadott, hivatalos sátánista vallást vallod?

Mert ha igen, akkor értem a válaszodat. Ha nem, akkor fogalmam sincs miről beszélsz, de valószín, neked sem:-)

2013. márc. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17-es

spirituális sátánista vagyok,tehát van fogalmam róla, miről beszélek

a spirituális sátánizmus lényege a szabad gondolkodás, önmagunk fejlesztése meditációk által (persze ehhez Sátán és Démon barátain is segítséget nyújtanak)

nem mutatunk be semmilyen áldozatot, Sátán nem ezt várja

sőt, számára a gyermekek és az állatok szentek, és undorodik azóktól,akik bántják ezeket

2013. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azaz (biztosan a hallottál már az USA-ban elfogadott sátánista vallásról) velük megegyező tanokat tanulsz, vagy ez egy teljesen más irányú vallási nézet (vagy hitbeli nézet).

Ha jol tudom annak a lényege az, hogy Isten a gonosz, erre példa a világunk, ahol ő uralkodik, és a Sátán a jó.

Ha jol írtam a lényeget :-)

2013. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 HaruKyra válasza:
#16 láttál már őrangyalt???? honnan gondolod, hogy ők a rosszak??? honnan tudod egyáltalán??? a kérdésre meg ez az én válaszom: a védő angyalod mindig veled van és bár, hogy kapcsolatba tudsz vele lépni mivel ő hozzád tartozik! vonulj el egy csöndes helyre amit szeretsz és próbáld meg kitisztítani a fejed úgy, hogy semmire se gondolj és azután gondolj az angyalodra (és szerintem akkor meg leled). ez nem olyan bonyolult, nem kell mindent túl komplikálni....
2013. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!