Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon vagy Őrangyal?

Démon vagy Őrangyal?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba akarok lépni az Őrangyalommal (Már ha létezik ilyen:D) meditációval...

Sok helyen olvastam, hogy előfordulhat olyan, hogy őrangyal helyett egy démonnal lépek kapcsolatba aki angyalnak adja ki magát...

Honnan tudhatom hogy kivel léptem kapcsolatba?


2013. márc. 4. 11:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20-as


Úgy tűnik, az angyali entitások mindig ugyanazt a sémát követik, mikor az emberekkel foglalkoznak. Különböző néven ismerjük őket: „Őrzők” „Vigyázók” „Kapuőrök”. Valódi természetük az, hogy távol akarják tartani az emberiséget bármilyen irányú fejlődéstől, FŐLEG az elme erejét és a 4. dimenziót/asztrálsíkot érintő kérdésekben. Olyanok mint az őrök egy koncentrációs táborban. „Őrtornyok”. Rabláncon akarják tartani az emberiséget, rabszolgasorban, erőtlenül.


A tudatlanok akik túlságosan elmélyednek az okkultban, gyakran tapasztalnak kellemetlen dolgokat (ismét, a FÉLELEM az irányítás eszköze). Mindegy milyen módon, de a tudatlanokat gyakran becsapják, hogy angyalokkal lépjenek kapcsolatba.


Természetesen vannak variációk, de itt van pár dolog amire figyelni kell – látni fogod ha elolvasod mit tapasztaltak az emberek:


Az angyali entitás tolakodik. Leggyakrabban a teremtmény hívatlan vendég, és állandóan beleüti az orrát az ember pszichéjébe, teljesen kéretlenül.


Az entitás szeretet használ, hogy csökkentse az áldozat ellenállását. Ezt nem sieti el, és ez leplezi az entitás valódi szándékait. Az áldozat (az emberi lények érzelmileg sebezhetőek – hány komoly hibát vétettünk már az érzelmeink miatt...) érzi a „szeretetet”, és elhiszi, hogy ez egy pozitív látogató.


Az entitás sosem magyaráz el sokat, és nem ad az áldozatnak értékes tudást. A legtöbb kérdést nem válaszolja meg, de ha mégis, akkor rejtélyesen vagy értelmetlenül teszi. Bármilyen információ amit ad, az vagy helytelen, vagy nem teljes.


Gyakran az entitás azt állítja, azért jött, hogy figyelmeztesse az áldozatot és/vagy az emberiséget: „rossz úton jár”. Ennek sokszor valami olyan dologhoz van köze, amit az entitás veszélyesnek ítél a teljes irányításukra nézve. Legtöbb esetben ha az ember azt próbálja megtanulni, hogyan védje meg önmagát. Az emberiség, ha az elme erejét használja a lelki önvédelemre, KIVÉTELESEN nagy fenyegetést jelent ezekre az idegen ragadozókra, mivel az irányításuk legfőbb eszköze az elmén keresztül működik; s legnagyobb aggodalmuk az, hogy az emberiség egyszer felfedezi az igazságot, és megszerzi azokat a elmebeli képességeket, amikkel ők is rendelkeznek. A „béke” és „szeretet” hamis fogalmairól prédikálnak, hogy ezzel lefegyverezzék az emberiséget, és egy gyámoltalan/védtelen Földet teremtsenek. Saját meggyőződésük teljesen nyilvánvalóvá válik a keresztény bibliában, ahol ők hozzák el a kínokat, szenvedést és halált. A Jelenések/Apokalipszis könyve mindent elmond.


Az entitás sok esetben negatív jóslatot hoz. Leggyakrabban ez személyes romlást, katasztrófát ígér az áldozatnak, szeretteinek, vagy a hozzá közel álló embereknek. Az entitás azután hamisan biztosítja az áldozatot hogy végig vele marad ennek során, de valójában a kisujját sem mozdítja hogy megállítsa az eseményeket.


Az entitás sok esetben – például a buta (tudatalan) new age-követőkkel – gyógyítóként működik, mikor kapcsolatba lépnek vele. Szokás szerint semmi értékes tudást nem ad, és a gyógyító, csakúgy mint a páciens, nyomorék és gyámoltalan marad az entitás segítsége nélkül, ezáltal rabszolgákká válnak.


ellenben Őrződémonommal igen szoros kapcsolatot alakítottam ki, Őt már láttam is,és Ő az,aki valóban velem van mindig, védelmez,és a legjobb barátom

2013. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szerintem túl sok időt töltesz egyedülxd szerezz barátokat

2013. ápr. 2. 07:58
 23/26 anonim ***** válasza:
El gondolkodtató, mert tapasztaltam ilyeneket, de szerintem mind1 minek hívjuk, aki hisz abban, hogy valaki segít neki annak fog, nem?
2013. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ne hallgass a sátánistákra, ők rosszat akarnak. Isten a jó ördög a gonosz: ÖRDÖGI, ismered ezt a melléknevet. Igen? Akkor okos vagy :D
2013. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

utolsó!


A “Satnam” és a “Sa Ta Na Ma” szent mantrák, amiket a kundalini (kígyó) meditációban használnak. Az Ősi Szanszkrit az egyik legrégibb, legősibb ismert nyelv, az első négy hangja pedig a SA, TA, NA, és MA. A “Sa” jelentése végtelen, a Ta jelentése élet, míg a Na halált, a Ma pedig újjászületést jelent. A “SATAN” minden variációja a Szanszkritben IGAZSÁGOT jelent.

Az “Ördög” (angolul Devil) kifejezés a szanszkrit “Devi” változata.

A Devi a Shakti szinonímája, ami az istenség női oldalát jelenti.

2013. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jólvan. Én keresztény vagyok. és ezért annak hiszek,a ki engem 13 éven keresztül védelmezett, És igen, onnan tudom h Isten a jó, mert kisebb gyerek koromban az apukámmal(aki 12 éve halott) tartottam a kapcsolatot, és ő az én védelmezőm. Érzem, hogy fentről küldi az energiát és figyelmeztet a gonoszra. Szóval Isten küldi őt, hogy segítsen. Ennyit erről.
2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!