Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Szellem vagy csak én...

Mi ez? Szellem vagy csak én vagyok ijedős?

Figyelt kérdés

A szobámban, mikor alszom mindig hallok valami neszt. Óvatos léptek, szekrény megreccsen, padló roppan. Ezzel nem is lenne baj csak azzal hogy ezek mindig ugyanolyan sorrendben történnek. Olyan mintha az a valami így próbálna jelet adni, hogy hol van. A szekrényem a szoba legtávolabbi részében áll és ez a "jelsorozat" innen indul ki és halad az ágyam felé. Amikor hozzám ér néha úgy érzem mintha valaki az egyik ujjával végigsimítana a takarómon. Ez nem mindig van. Néha elkezdek fázni vagy izzadni amitől még jobban fázom. A szobámban már nem tudok aludni mert annyira tartok ezektől a hangoktól hogy képtelen vagyok mélyen aludni vagy egyáltalán elaludni. Ezért szüleim régi hálószobájába mentem, hogy ott aludjak és azóta remekül alszom. Egyszer megpróbáltam ismét egy éjszakát eltölteni a szobámban, de visszatértek ezek a dolgok. Olyan érzésem volt mintha valaki figyelne. Hozzáteszem nem nézek horror vagy ehhez hasonló nyugtalanító filmet/sorozatot.

Mit tehetek ez ellen?



2013. márc. 14. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát..én is hasonló dolgokat tapasztalok.

Én a tvt beállítom 60perc időzítőre 2-re veszem le a hangot. Fényt ad, és nincs csend elnyomja a hangokat, és kikapcsol magától.

2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy szekrényben felejtett pasi szeretné, ha a házból kiengednéd.
2013. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy médiumot...
2013. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
hőtágulás, gondolom mindig hasonló hőmérséklet van nálad, pattog, kattog a fa, a bútor, a radiátor
2013. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Lehet hogy csak a véletlenek sorozata, de lehet hogy tényleg van ott valami (erre neked kell rájönni). Ha van akkor az a valami (lehet jó vagy rossz) ragaszkodik a szobadhoz, vagy azert mert tortent vele valami ott vagy mert van valami ott ami hozza tartozik. De az is lehet hogy csak egy családtagod aki már meghalt és csak tudatni akarja hogy jól van, de lehet hogy egy olyan lény aminek ez a szórakozása. Ha ebből valamelyik is akkor annak komolyságánsk megfelelően cselekedj( pl ha a meghalt nagyi akkor közöld vele hogy menjen el, de ha egy démon akkor hívj ördögűzőt)
2013. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen létező dolgok ezek , erre tőbb magyarázat van, ahogy fentebb is melítették hogy lehet hőtágulás, a fából készült dolgok pattognak reccsennek , de viszont lehet paranormális dolog is, persze ha te ott élsz már születésed ota és csak most tapasztaltad ezeket a zajokat akkor azokat te ídézted régebben, ezek a zajok nem mások mint térben ragadt energiafoszlányok, valamikor régen ideges lehettél, mérges , haragos és a szekrényből kiszedtél egy ruhát és az ágyravitted és ledobtad , persze a térbenragadt energiafoszlány lassubb mint a valóságban történő cselekvés , ezért lassan és halkan történő... persze a másik eset ha újonnan költöztél be abba a szobába elképzelehető valami térbeneltévedt lélek is de ártalmatlan, ha mondjuk ártana vagy nagy felfordulást csapna vagy esetleg kinyílna a szekrényajtó az komolyabb energiával rendelkező lény lenne amit démonnak nevezűnk , persze elmitetted hogy néha fázol vagy néha meleged van , ez lehet idegrendszeri alapon is hogy félsz és a tested így védekezik vagy ha fázol és persze tényleg hűvős van a szobába és nem csak beképzeled az már démon jelenlét, a meleg az angyali jelenlét ...de ha csak beképzeled és nem árt és semmit nem csinál csak mászkál és recsegtet a szobában akkor azzal együtt lehet élni... mondjuk egy lelkész nem árt ha megszenteli a szobát és elmond pár imát... ha akkor se múlik el akkor az térben ragadt energiafoszlány az ellen nem lehet tenni semmit , az ott ismétlődik időnként nem mindig és egy idő útán eloszlik az energia a térben... nem kell félni.
2013. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy nyugtalanít a jelenléte, ha nincs hang akkor is érzem hogy van ott valami. Máskor úgy érzem mintha a hangok által akarna üzenni, hogy jelen van. Azonban magam sem tudom akar valami konkrét dolgot vagy csak szórakozik velem. A gond az hogy a szüleim szkeptikusan beszélnek erről és nem hisznek az ilyen médium meg ördögűzés dolgokban. Igazából abban a szobában csak aludni szoktam, mert minden más cuccom(tankönyv, pc, tv) a szüleim szobájában van szóval nem olyan fontos, hogy ott aludjak. Egy időben meditálni tanulgattam és az jó hatással volt rám, lehet megint belekezdek.
2013. márc. 15. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Démonok? Energia foszlány? Lóf...igyál lefekvés előtt egy felest, és kész :D
2013. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A meditáció jó ötlet, fejleszti a szellemiséget, ám az hogy tényleg érzed a jelenlétét meg azt hogy figyel aztjelenti hogy nem energiafoszlány hanem létező lélek , ám a ezekről annyit kell tudni hogy a mi energiáinkból táplálkoznak , és rősődnek, ha félsz és nyugtalanit a jelenléte akkor ő azt élvezi szereti , mert ő attól létezik hogy te érzed őt , ám a hít hogy híszel vagy nem benne nem változtat semmin , mert akkor is ott van és zajong ha híszel benne ha nem , de persze nem ártalmas ha csak abba a helységbe érzékelni vagy hallani akkor a helyhez ragaszkodik... ha esetleg máshelységben is érzékelnéd vagy hallanád akkor hozzád ragaszkodna de ezek szerint nem , ez azt jelenti hogy nem akar ott lenni csak ott ragadt a térben... lehetséges hogy kér segítséget de csak paranormális jelenségekkel foglalkozó szakember segíthet abban hogy átlépjen az ő világába...
2013. márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!