Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Őrangyal lehetett?

Őrangyal lehetett?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta előfordul, hogy éjszaka alakokat látok. Mindig egy fehér ruhás alak,de az arcát sosem látom. Nemrég szinte minden nap előfordult, néha megijedek és kiabálni kezdek,néha pedig megnyugszom és visszaalszom. Mi ez ??

2013. márc. 14. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
néha benéznek a szobádba az ápolók éjszaka is (fehér köpenyük van, tudod)
2013. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Bár állítólag egészséges ha alvás előtt iszol egy pohár bort , de szerintem te sokkal többet iszol előtte .
2013. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

A testvéremmel is ez szokott előfordulni, hogy üvölt, de ő feketében szokta látni.

Nem hiszem, hogy őrangyal, mert az nem ijesztene meg.

Velem is előfordult már ilyesmi, én is inkább feketében látom.

Szerintem semmikép nem őrangyal; lehet, h. vmi szellem. De inkább az a valószínű, hogy nem tudod kikapcsolni az agyadat. A nappali történések is hatással vannak az éjszakai álmunkra. De ez gondolom félálomban történik veled, miután elmész aludni max 1 órán belül.

Szerintem óvatosan a misztikus világgal, nem szabad túlzásba vinni a velük való foglalatoskodást. (tapasztalat)

2013. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nyugtalan lelki állapotra utal, és biztos, hogy nem őrangyal.
2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor mi ez?
2013. márc. 14. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:
szellem.
2013. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amikor alszol, és arra kelsz h vki a neveden szólít, azt hiszed álmodsz, de nem , még egyszer hallod a nevet, ekkor kinyitod a szemed és ott áll egy fekete alak csuklyában.

kiáltani próbálsz, de semmi hang nem jön ki a torkodból, ekkor kiáltasz még egyet és felébredsz.

nekem soxor volt ilyen.ált ha horror filmet néztem.

2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szellem? és beszéljek hozzá?
2013. márc. 14. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni ha nem árt és nem szól hozzád hagyd békén, lehet térben ragadt kép amit egy negativ energia ídézett elő, de az is lehet hogy eltévedt lélek , vagy csak halucinálsz nyúgvó állapotban... nincs ott semmi , csak az agyad pörgése lassul ilyenkor torz képeket vetit a képzeletedre , fáradság vagy félelem esetén.
2013. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megnyugtatott !
2013. márc. 15. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!