Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a fényképen?

Mi lehet ez a fényképen?

Figyelt kérdés

A kertemben készítettem a képeket. Csak a körtefánkat szerettem volna lefényképezni, milyen havas így márciusban. Miután megnéztem a képet, azonnal csináltam még egyet, hogy lássam valami tükröződik-e, de azon már semmi sem látszódik.

Nem hiszek ilyen dolgokban, de azért furcsa.

Kíváncsi vagyok, szerintetek mi lehet????


[link]


[link]



2013. márc. 18. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hópehelynek tűnik
2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy közeli hópehelyről verődött vissza a vaku fénye.
2013. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy ilyen egyszerű a magyarázat, én meg pont erre nem gondoltam!

Köszönöm!

2013. márc. 18. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elsőn még látom, hogy ott kuporog egy szellem a faágon.A másik fotón már nincs ott.Biztos észrevette hogy fotózod és eliszkolt, mert tudja, hogy nem igazán fotogén.
2013. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Marslakó
2013. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látszik hogy több helyen potyognak hódarabok a fán és egy pont a vakusugár útjába került és közelre.
2013. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez vagy tényleg egy hópehely ami pont olyan közel és pont ott volt ahol a vaku megcsillantotta,vagy pedig én azt olvastam hogy ez az angyalok jelenléte.Ha jobban megnézed és elgondolkodsz akkor rájössz hogy az a fény hasonlít egy faágon ülő angyalra.
2013. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmiképpen sem rossz dolog...
2013. márc. 18. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, csak jobbról egy oroszlánfejet, balról Karinthy Frigyes portréját látom benne, amúgy meg az egész a kommunizmus öklére emlékeztet. :P


Az, hogy mit látunk benne, vagy mit szeretnénk, és mi ez valójában, két különböző dolog


Egyébként jó eséllyel valóban egy kisebb-nagyobb lehulló hópamacs, összetapadt hópehelycsomó, amit sikerült pont telibevakuznod. Hasonló látható a kép jobb alsó sarkában a 2-es fölött. Jóval nagyobb mint egy hópehely.

2013. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdezö nagyon azt akarja hinni hogy ez valami természet feletti! :D
2013. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!