Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy van olyan...

Miért van az hogy van olyan aki fényképen nagyon szép, élőben meg nem olyan, vagy fordítva hogy élőben szebb?

Figyelt kérdés
Élőben meg vagyok magammal elégedve, mondták már hogy szép vagyok, de pl.: fényképeimen nem hogy szép vagyok vagy átlagos hanem egyenesen ronda, nem is olyannak látom magam élően. Jó van jól sikerült képem, de kb 30-ból 1.
2012. dec. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer...
2012. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Rám már mondták hogy helyes fiú vagyok,de szinte minden kèpemen ijesztően rondán nézek ki.Élőben megnéznek,szemeznek velem a csajok,de volt amikor itt gyakorin küldtem képet és lerondáztak:D


Akik élőben rondák azok meg agyonszerkesztett képeket raknak fel facebookra.Beállás,képi effektek,utólagos fotósopp.. Ìgy könnyű.

2012. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doruss ***** válasza:
Nem tudom, miért, de a fényképek a kicsi hibákat úgy föl tudják nagyítani, hogy az hihetetlen. Nekem pl. nagyon picit más a két szemem, általában észre sem veszik az emberek, csak ha szóba hozom és nagyon megnézi valaki. Képeken meg egyszerűen förtelem.
2012. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!