Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már szellemet? Ha...

Láttatok már szellemet? Ha igen, mi volt az, ami miatt 100%-ig biztosak vagytok benne, hogy az volt?

Figyelt kérdés
Én többször is láttam már. Amikor először, kiskoromban, akkor nem voltam benne biztos, nem tudtam hogy mi az, csak többször olyan ködös alakot láttam a lakásban, és alacsony öreg nénire hasonlított. Mikor felnőttem, kiderítettem hogy abban a lakásban élt egy pontosan olyan öreg néni, akinek a ködös alakját láttam, és ott halt meg, napokig feküdt a lakásban, mire rátaláltak. Ez elég bizonyítékot adott számomra. Ritkán, de ma is látok hasonlókat, legutóbb kb. 1,5 éve. Temetőkben, sötét utcán látok furcsa dolgokat legtöbbször, de volt hogy kórházi látogatás alkalmával is éreztem idegen jelenlétet..

2013. márc. 18. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ezek ember alakúak???
2013. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te jó lennél médiúmnak , érzed a paranormális energiákat. Ám én azt mondom jobb néha nem látni és nem érezni, némely nem bánt és hatástalan de vannak kemények és negatív energiákkal rendelkezők ezek sok kellemetlenséget okoznak ártatlan emberek életében.
2013. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam párszor.Azért vagyok biztos benne, mert két esetben felismertem a jelenés alapján, kiről van szó, mármint kinek a szelleme.

Egyszer éjjel egy öreg (rokon) jelent meg a szobában, nem álmodtam..Másnap jött a hír, hogy meghalt.aztán volt olyan, hogy áttetsző, de azért jól felismerhető embert láttam a szobában feküdni, leírás alapján kiderült, hogy ő is rokon volt.

2013. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

nabaz.meg most elkezdtem félni..


kislányom talán látott, egyéves kora körül többször előfordult, hogy egyszercsak a fejem fölé nézett és elmosolyodott. Mikor már tudott beszélni, akkor meg többször emlegetett egy bácsi arcot, aki miatt nem szeretne a szobájában aludni..

de lehet, hogy csak álmodta.

azóta nem kérdezek rá, nem akarom, hogy féljen.

2013. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat!
2013. márc. 20. 01:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt... most megyek, nincs időm kifejteni, de ha akarod délután leírom a sztorit.
2013. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 basshunter1 válasza:
100%

Igen,láttam és nagyon ijesztő volt.Egyszer a szobámban random fotóztam egyet,és a falon egy kisfiút láttam meg.Lehet,hogy csak hallucináltam,illetve a képzeletem szüleménye,de ahogy ránéztem a fényképre,egyből megláttam,szóval nem volt arra időm,hogy kitaláljak dolgokat,fantáziáljak. Azt mondják a fényképezőgép vakuja olyan dolgokra képes,hogy képes párhuzamos dimenziókat mutatni.Aki ismeri a Silent Hill Shattered Memories-t az igazán tudja miről van szó.

Ez csak játék,de több helyen olvastam,hallottam erről,hogy igaz.Szellemek léteznek,vannak ártó szellemek(démonok),és hát hogy mondjam...nem ártó szellemek.A túlvilág szerintem mindig is valóságos volt.Mi nem látjuk őket,de ők látnak minket.Nem csak mi élünk emberek,egyedül ebben a nagyon-nagy univerzumban.Egyébként ez egy jó mentális tehetség,ha te érzed ezek erejét.Ijesztőnek tűnik,de valójában csodálatos.Egyébként sokan mondják,hogy az emberek az ilyen sötét helyeken(mint ahogy Te is említetted),sikátorokban,temetőkben nagyon félősek.Mondjuk ki nem?A lényeg,hogy az emberek ilyen helyeken a legkisebb jelzésekre is egyből szellemre gondolnak.Pedig csak egy falevélre lépnek rá,vagy csak fúj a szél,vagy valamilyen kis állat van a bokorban stb.

De én hiszek neked,nekem is eszembe jutott egy történet ezzel kapcsolatban.

Egy barátom erdei suliban szellemidézőset játszottak.

A tábortűz köré raktak egy pár papucsot.A szellem idézése után,a papucs rejtélyes módon elkezdett mozogni,a tulajdonosa felé,majd amikor nagyon közel volt hozzá,megállt.Megnézték,és semmilyen damillal,vagy madzaggal nem volt kikötve,és úgy mozgatva.Nekem nagyon ijesztő volt,amikor elmesélte,hinni se akartam neki.De ezek szerint egy jelet küldött a másvilágból,ami alátámasztotta,hogy szellemek léteznek.

Illetve egy ugyanilyen törénet:

Megint ilyet játszottunk,ekkor már nekem is volt benne részem.A teremben lekapcsoltuk a lámpákat,egymás kezét fogtuk,egy kört kialakítva és ezeket mondtuk:

xy [pl.József Attila(a lényeg,hogy már halott legyen)] szelleme jelnj meg előttünk,vagy adj jelet!Ezt kb. 3x elismételtük felkapcsoltuk a lámpákat,és a földön elterülő cukorkák,megváltoztatták a helyüket.Ez lehetett volna az is,hogy valaki a sötétben elmozdította,de mivel többször is eljátszottuk,é a szellemben hiszek


Tisztelet annak,aki ezt elolvasta :DDD

2013. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én elolvastam, nagyon érdekes volt. Egy barátom ismerősei is idéztek szellemet, és állítólag azóta ott bolyong a házba, nem tudják visszaküldeni a túlvilágra, vigyázni kell vele. Temetőben olyat láttam,hogy egy fehér alak megjelent, mintha kilépett volna az egyik sírból, majd a másikba belelépett. Talán a helyét kereste. Ismerek egy embert, akiről sokan azt mondják, hogy előszeretettel hazudozik és színezi ki a történeteit, és állítólag ő is látott szellemet, de senki nem hitt neki. Nekem is elmesélte, és tényleg voltak dolgai, amit én se hittem el, de a történet nagyrészt igaz volt, mert olyanokat mondott, amit csak az tud, aki már tapasztalt jelenést. Szinte mintha a saját élményeimet mesélte volna, pedig előtte sosem beszéltünk ilyenről.
2013. márc. 21. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, mamámmal ugyanez történt meg dettó amit írtál, ugyanez a sztori. Félelmetes.
2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

"Egy barátom ismerősei is idéztek szellemet..."

Na igen. Általában ennyi a valóságalapjuk ezeknek a töréneteknek. Valaki hallott valakiről aki látott már olyan embert, akinek a harmadik szomszédja...

2013. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!