Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kutyám már 3. éjszaka kelt...

A kutyám már 3. éjszaka kelt fel az ugatásával. Szellemet látott?

Figyelt kérdés

Első éjszaka felkeltem, mert nyüszített meg morgott. Odamentem hozzá, mert azt hittem, hogy pisilni kell neki vagy valami. Kinyitottam az ajtót, de nem ment ki, meg se moccant, csak egy pontra meredt a sarokban. Megsimogattam a fejét, erre viszont úgy megugrott, mintha megütöttem volna. Egészen meglepődtem én is, mert nem szokott így viselkedni. Pár perc múlva abbahagyta a sarok bámulását, aztán odajött az ágy mellé, majd lefeküdt. Második éjjel is hasonló volt, de akkor nem mentem ki....Viszont kivittem reggel és a szokásosnál jobban megfuttattam. Azt hittem az a baja, hogy unatkozik, vagy valami...

Aztán tegnap megint felriasztott, ugatott, de úgy mintha betörőt látott volna. Körbementem a lakásban, hátha van ott valaki...Vagy hátha bejött egy macska, vagy valamilyen állat és annak a szagát érzi, de nem találtam semmit.

Kifogytam az ötletekből...

Mit csináljak vele? Mit láthatott?



2013. febr. 11. 15:14
 1/5 Annatanta válasza:

A szellem valószínűleg valós! Ez egy maghalt kutyasétáltató lehet, ha volt ilyenje a kutyusodnak. Ha nem, úgy a kutyád jelzi hogy szeretne egyet!

De attól hogy te még nem látod vagy hallod az állatokat attól a kutyád érzékei még mindig kifinomultabbak mint a tieid...még jó hogy nem neked kell az ilyeneket észrevenni.

U.i.: Egy kis altató a kutyus vacsijába minden este és neked is szép álmaid lesznek.:)

2013. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kutyák olyan távoli zajokat is meghallanak, amiket mi emberek nem veszünk észre. Biztos csak valaki mászkált az utcán, vagy valami macska volt, vagy másik kutyának a szagát érezte. Az én kutyám is néha rám hozza a frászt, de általában a tükörben ugatja magát olyankor:D
2013. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben én is kifinomult hallása miatt keresnék mégis valamit abban a sarokban, pl. pók, vagy bogár, azok is tudnák ám olyan finom neszezést csinálni, amit te lehet, hogy nem hallasz, a kutyád viszont igen, és lehet, hogy ő sem látja, csak hallja, és nagyon figyelt rá, amikor megérintetted és azért ijedt meg. (vagy akár kinti zaj is lehetett).


Am. a 1-es válasza nagyon nem vicces. Nem érted mi baja a kutyádnak? Szedáld le! Gratulálok...

2013. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valóban téves riasztás volt! Egy marha nagy pókot hallott szegény kutya! Fú, alig mertem megfogni zsepivel. xD

Köszi a válaszokat!


1.

Sosem adnék a kutyámnak altatót...Nem azért tartom, hogy aludjon.

2013. febr. 12. 18:40
 5/5 anonim válasza:
Nem szellem volt, csak egy májas hurka sétált el arra! -.-"
2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!