Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Vámpírok léteznek?

Szerintetek Vámpírok léteznek?

Figyelt kérdés
Tudom bugyutának tűnik a kérdésem, de komolyan kérdezem! Van rá valamiféle esély, hogy a való életben is léteznek vámpírok? Ha igenhasonló tulajdonságokkal vannak felvértezve minta filmekben? Sokan azt mondják, hogy a filmeknek van valóság alapjuk! ( kérem akik viccesnek találják a témát azok ne is válaszoljanak!) köszönöm! Csak komoly válaszokat szeretnék kapni!

2013. márc. 29. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalá nme bugyuta egy érdeklődő kérdés ! Szerintem igen, ez egy keresztezett faj. A kis szűrkék és az emberek keresztezése lehet.


Kis szűrkék:


-éjjel jönnek elő.


-vérrel táplálkoznak, lásd marhacsonkolás. Minden vért kiszívnak a marhákból !


-fehér arcúak.


Vámpír :


-Éjjel él.


-Vért iszik.


-Minden vért kiszív az emberből.



Ki nem láttyja a párhuzamot?

2013. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Jah és a vámpír arca is fehér sápatt !
2013. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt.

A vámpírlegendák alapja a kéjgyilkosok,ők valósak sajnos.

2013. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy a vért szívó vámpírok léteznek-e, van egy betegség, ami annak a storynak az alapja lehet, az ember sápadt, és vérszegény, ha jól tudom régebben az ilyen betegségben szenvedőkkel vért itattak és talán ez lehet a mítosz alapja. Energia vámpírok viszont vannak, ők se néznek ki olyan jól, úgy értem gyakran karikás a szemük, és nem ritkán sápadtak. Nem vért szívnak, hanem melléd szegődnek, beszélnek veled, és mikor elmennek úgy érzed kimerültél. Lehet családtagod, barátod, bárki. Ők nem is tudják, hogy azok (vagy ha igen nem akarnak megváltozni).
2013. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
95%

Az előttem szólóhoz szeretnék csatlakozni.

Ezek az energia vámpírok!!!

Igen. Energia vámpírok szerintem vannak.

Vannak emberek akik talán tudtukon kívül is elveszik az ember energiáját. (biztos van aki ezen kuncog). Van olyan ,hogy napokig érzed a hatását. De viszont vannak olyan emberek,akikkel miután beszélgetsz vagy valamennyi időt együtt töltesz érzed, hogy szinte feltöltődtél. Én ebbe igen is hiszek.

2013. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen. A mesékben.
2013. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

A Drakula (Dracula) Bram Stoker ír szerző 1897-ben megjelent regénye, aki a világ leghíresebb vámpírszereplőjét teremtette meg.

Tehát azóta létezik, mióta Bram kitalálta.

2013. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 schocko ***** válasza:
76%
Volt már ilyen kérdés.
2013. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ők földönkívüliek a Saturnyn bolygóról. Egyszer régen el akarták süllyeszteni Velencét is, de a Doktor megállította őket.
2013. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A vámpír kifejezés egy nagyon összetett és sokrétű fogalmat takar. A köztudatban a vámpír szó főként egy misztikus, vérivó, emberforma lényt takar, ám hiba lenne ennyire szűk látókörűen vizsgálni a témát.

Vámpírizmusnak azt nevezzük, amikor egy adott lény más lényektől nyer valamilyen formában energiát. Ez lehet nyers, rögtön hasznosítható energia, közvetlen az energiaforrásból, ekkor energia vámpírizmusról van szó. Lehet a vér, mint életesszencia a tárgya, ez diabolikus vámpírizmus, amit értelmezhetünk egyfajta kannibalizmusként. Vámpírizmus alatt leggyakoribban a vérivással kapcsolatos vámpírizmust értik.

2013. márc. 29. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!