Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
na szóval amikor Miskolcon voltam a családomnál akkor a testvéremmel anyukámmal ki mentünk a hősök terére és ott a testvéremnek a telefonja csörgött és tuti hogy nincs benne sim kártya nem szolt bele a telefonba senki csak víz hang volt és múltkor arra ébredtem hogy anyukám beszél a tesvéremmel hajnali 3 kor és mondja hogy megint meg csörrent a telefon és azóta folyamatosan csörög de nem szól bele senki és a hívás lista üres, mint ha nem hívta volna senki sem ez miért lehet ?

2013. ápr. 20. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Végzet
2013. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Miskolc kemény hely. Még a mobilod is sírt.
2013. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
45%
Sehogy. Nem lehetséges.
2013. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

lovemoka szerintem előbb alapfokon tanulj meg magyarul írni, mert ez még egyesre sem elég. Sem a helyesírás, sem a fogalmazás. A történeted pedig egyértelműen kitaláció.

De ha neked ez szimpatikusabb: a plejádiak hívogatnak. Rád akarnak ijeszteni, ha nem tanulsz, elvisznek a reptoidok Veronikához, aki történeteket fog mesélni neked ufókról. Az pedig rosszabb, mint az, amit az inkvizíció művelt a boszorkányokkal.

2013. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Biztos az idegenek vagy Slender Man hívogat.
2013. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anyád..!!!! -_-
2013. ápr. 22. 13:56
 7/9 SuperUrzu7 ***** válasza:
43%
Majdnem ilyen vírus volt az enyémen is. Egy névtelen hívó után kezdte el azt produkálni, hogy egyfolytában csörgött, és mikor fölvettem csak susogó "you are dead!" szöveg szolt, majd kinyomta. Simkártyát én is kivettem, de folytatta tovább. Az újratelepítés viszont segített rajta.
2013. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zoli9411 ***** válasza:
75%

Ki kell kapcsolni, aztán nem csörög..:D Valami vírus vagy mittom én mi lehet vele.

Persze csak ha igazi ez a történet és nem kitaláltad, mert unatkozol.

De kérlek... Egy kis alapszintű magyar nyelvtant tanulj...://

2013. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gondolom ez amit írok neked ezzel fel ismered : HUUUU!!!!!!
2013. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!