Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy egy szellemidé...

Norannix kérdése:

Lehetséges hogy egy szellemidézés férresikerül és olyan fekete árnyakat látunk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,biztos.
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

előfordul

de ezt csak ti tudjátok helyrehozni, imádkozzatok, és ISTEN nevére kérjétek h távozzon.

ez mindig használ.mert az Ő szavának hallatára leborulnak égben és földön!

2013. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Rézműve$ $zpártákusz válasza:
91%

Nekem spontán volt egy ilyen árnyam. Este mindig kihúzta a széket az asztalomnál, leült és nézte hogy alszom. Azóta minden este elmondtam a Miatyánkot és amikor oda értem, hogy: "és szabadíts meg a gonosztól" mindig eltűnt, és most már egyszer se látom.

Sosem voltam hívő, de mióta ez van, rájöttem hogy Isten minden gonosz erővel szemben segítséget nyújt!

2013. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

3

írnál erről bővebben is?

lehet érdekes és tanulságos lenne sok embernek.

2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos a fekete árny az nem jó,nekem 1 évembe telt megszabadulni tőlük.

Nem szellemet idéztél meg ugyanis,hanem vagy démont,vagy démoni fogságba esett szellemet (erőszakos halálnál van ez).

2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekek! Ez a szellemidézősdi nem játék! Olyan kapukat dönget ilyenkor az ember, hogy az egész életed tönkre mehet.
2013. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

"Gyerekek! Ez a szellemidézősdi nem játék! Olyan kapukat dönget ilyenkor az ember, hogy az egész életed tönkre mehet."


Gyerekek! A hozzátok hasonlók miatt,akik "poénból" éltetik ezeket a szar kamu dolgokat, raknak ki mindennap ehhez hasonló baromságokat.

2013. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem volt meg a nyílt szellemidézés.

Az alap az hogy én elméletileg sámánitást tanulok.

Az idézés nem csak egy poén hanem kíváncsi lettem hogy az Ős Isten létezik-e.Hát úgy néz ki igen.

Egyébként mit jelent ez a fekete árny?Ha hangokat is hallok és ezekről álmodok az az őrölt jele?

2013. ápr. 12. 20:28
 9/20 anonim ***** válasza:
A fekete árny démon,vagy démoni fogságba esett szellem (erőszakos halálnál van ez)
2013. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hogyan tudok úgy esetleg megszabadulni tőle hogy nem dobom félre sámáni mivoltomat.

Emellett az árny inkább állati mint emberi.

2013. ápr. 12. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!