Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkozhattam Grey idegennel?

Buborék Fejü kérdése:

Találkozhattam Grey idegennel?

Figyelt kérdés

Még kicsi voltam (10-12éves), mikor még a tv-ben ilyen ufos dolgokról nem nagyon esett szó ('87-'89) tehát nem is tudhattam hogy néznek ki és akkor volt egy visszatérö "álmom" amiben ilyen grey idegenek voltak. Azért írtam idézöjelbe az álmot, mert ezek olyanok voltak, mint ha csak félálomban lettem volna. Egyszer volt azinban egy olyan, ahol közvetlen közel is volt 3 ilyen, hozzájuk is értem (mintha játszottunk volna ilyen fogocskaszerü ismerkedöset). Nagyon síma, finom börük volt, de mintha egy feszes börkanapé lenne. Érdekes, mert nem volt bennem félelem érzet mikir ezeket "álmodtam". De mikir volt ez az utolsó álom, adtak egy ilyen bonszáj féle növényt, aminek nem voltak levelei és ugyanolyan "anyagból" volt, mint az idegenek. Azóta nem álmodtam velük.

Pontosan így nézrek ki:

[link]


Mi a véleményetek? Csak túl misztifikálom vagy lehetséges, hogy nem álom volt? Bics a jusza fogalmazásért telóról írtam :)



2013. ápr. 28. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ők a leggyakoribbak a földön
2013. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy mit szimbolizálhatott az a "börbonszáj"?
2013. ápr. 28. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges,hogy ez nem is álom volt.

Sok ember állította azt, hogy vannak olyan emlékfoszlányai amelyben ezek e lények szerepeltek.

Egyesek álomként élik át, míg mások nem emlékeznek a találkozásra...

2013. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Bonszáj vagy börnszáj? Amúgy tökmindegy, csak nem sikerült hiba nélkül leírni...

De azinban megbicsájtunk neked a jusza történetért, ne aggódj! De válaszolj egy kérdésre: mikir látott téged orvos, vagy nyelvtantanár?

2013. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva nem tom mit mondhatnék...De azért lenne néhány elméletem:

1.A tudatalatti képes filmekből, tv-ből,rádióból vagy akármi másból olyan információkat kinyerni és összeállítani mintha az meg is történt volna az álmodban vagy a múltatban. Lehetséges hogy az agyad állította össze ezeket a nem létező emlék foszlányokat és CSAK azt hiszed hogy ezek megtörténtek.


2.Ez csak egy álom volt amit az évek során kicsit kidekoráltál.


3.Tényleg elraboltak az idegenek majd visszahoztak kimosott aggyal, mintha semmi sem történt volna.(LEHETSÉGES)


Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el hipnotizőrhöz.Igazán csak ő tudná megállapítani hogy igaziak-e az álmok.(nem poénból mondom!)

2013. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ! Nagyon gyakoriak az eltérítések.
2013. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztam velük, nem vittek sehova. Ahol akkor laktunk ott a szobában volt ez. Lehet, hogy csak álom, nem tartom kizártnak, csak honnan kaphatott infót az agyam a 80-as évek végén a kinézetüket illetöen? Tv-ben nem nagyon voltak ilyen dolgok, net nem volt...
2013. ápr. 28. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha véleményed szerint sosem jártak itt idegenek, akkor nagy valószínűség szerint csak álmodtad :D

lásd 26-os válaszodat itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4278..


Nem csak azért tetted fel, mert kíváncsi voltál mit reagálnak rá az emberek?:D


Egyébként komolyra fordítva a szót, már előttem leírták nálam, hogy emlékfoszlányai sok embernek vannak erről. Általában akkor tudnak meg többet ha regresssziós hipnózisnak vetik alá magukat. Az ezt végző pszichológus eltudja különíteni az álmokat stb. a valóságtól. Ezt a hipnózis formát külön arra találták ki hogy valódi emlékeket idézzen fel a páciensben a hipnózis során. Eredetileg a háborút túlélt katonákon használták ezt a kezelést. ( sokan nem tudták feldolgozni a háborúban látott szörnyűségeket pl hogy a társát mellette lőtték szét stb.)

Komolyabban Budd Hoppkins kezdett el vele foglalkozni, pedig kezdetben szkeptikus volt ő is.

2013. ápr. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Látom figyelsz :))

A másik kérdésnél kicsit elragadtattam magam.

2013. ápr. 29. 11:12
 10/10 anonim válasza:
:D
2013. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!