Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez a nő? Felcsinál...

Miért ilyen ez a nő? Felcsináltatta magát a haverommal, már 3 hónapos terhes és az apától teljesen elzárkózik, nem akar vele találkozni, úgy beszél vele, mint egy idegennel. Jól szituált nő.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez így elég kevés infó, nehéz érdemi dolgot mondani, de ha a "felcsinálás" óta ilyen a nő, akkor valószínűleg csak gyereket akart magának, társat nem.
2013. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműnek tűnik: a haverod nem kell neki, csak gyereket akart.
2013. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A csaj 32, gazdag, nem volt szerelmes, a haverom se, a haverom pillanatnyilag csóró, egy vasa sincs, de az elején a csajt ezt nem zavarta. Most meg semmire sem reagál. Csak gyereket akar? Én is erre gondoltam, de ez már elképesztően beteges lenne.
2013. ápr. 18. 13:37
 4/22 Szimpor ***** válasza:
87%

Több kérdés is felmerül bennem..


1. Mi van ha történt valami amiről még neked sem számolt be a haverod?


2. Ha a felcsinálás szót használjuk, az rosszindulatot éreztet a jólszituált nő felé. Ha ez a hozzáállás, nem lehet, hogy ez a baj? Ha rólam így beszélnének, nem esne túl jól...


3. Ha a nő nem akarja, hogy a nevére vegye a haverod a gyereket, nem akarja, hogy eltartsa, és nem is kötődik, akkor minek foglalkozik vele a haverod? Csúnyán hangzik igen. De menjen és keressen valakit aki viszont szereti, és csináljanak gyereket.

2013. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Annyira nem beteges, de tény, hogy érdekes egy elképzelés.. Akkor lesz kicsit kellemetlen, ha a haverod igényt tart a gyerekre.. :P
2013. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Szimpor ***** válasza:
100%
Akkor ez a nőnek csak egy kaland volt. És ha független akar maradni, nem beteges, hogy bevállalja a gyereket így is. Ilyen ember is van..
2013. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Beteges, de nem ő az egyetlen. Én barátnőm is ilyen. MEgismerkedett egy hapsival, már köv.héten teherbe is esett tőle. Azóta meg élnek-éldegélnek. A barátnőmnek agyára ment,hogy gyereket akar. Csak ezt nézte, a gyerek érdekeit már nem, hogy talán neki egy család lenne a legjobb...
2013. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet,h nem is tőle van a gyerek és lapít a csaj.
2013. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
"Én is erre gondoltam, de ez már elképesztően beteges lenne." Szerintem is ronda húzás, de attól még lehet. Ismerek olyan nőket, akik már nagyon vágynak gyerekre, de társra nem, vagy ha vágynak is, senki nem felel meg nekik igazán. Igaz közülük még egy sem csinált ilyesmit, de akár ezt is el tudom képzelni.
2013. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2013. ápr. 18. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!