Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az ami 3 napja, ejjel a...

Mi az ami 3 napja, ejjel a nevemen szolitott, s a tegnap egy erthetetlen mondatot? Aki b@szogatni akar, az ne irjon

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 22:30
1 2 3 4
 1/32 Heinz Szabolcs ***** válasza:

Az csakis a figyelő lehetett... itt van a leírás:

[link]

2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Idézet az előbbi linkből: "Egy olyan lényről szól, amely bámulja, vizslatja az embereket, miközben alszanak, s ha felébrednek, megöli őket." A kérdező eléggé élőnek tűnik :DDD
2012. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem aludtam, nem tudtam aludni. Olyan erzesem van mintha vmit tudatni akarna velem. Tudassa de ne igy! Elegge ilyeszto.
2012. aug. 9. 22:48
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
kezdődő skizofrénia. Vagy egy szent vagy, azokat szokták így szólogatni.
2012. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Bolondulok meg! vagy megsem? tisztan hallottam, nem kepzelodes vagy agyszulemeny
2012. aug. 9. 23:05
 6/32 Jaewy ***** válasza:
0%

Kiszel Tünde ? Csak gyorsan lelövöm a poénokat, mire megjönnek a kis flamerek, akiket imádunk,szeretünk !

Ez egy szellem, de mivel csak monoton,"maradi" nyelvet használ ezért teljesen ártalmatlan. Olyasmi, mintha karamboloznék motorral az autópályán és otthagynám a fejemet. Érted ? ;) Vagy megszokod vagy eltakarítod, amibe segítek talán ha írsz egy üzenetet.


Üdv. Jaewy (jó estét)

2012. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
12%

Ez egy speciális figyelő démon. Van néhány fejlettebb fajta, ami néhány szót ki tud mondani. Semmire nem akar figyelmeztetni, a célja, hogy rád ijesszen, mivel ő ebből táplálkozik. Ha meg akarsz szabadulni tőle hívj ördögűzőt.

Tóth Jakab, démonológus

2012. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Jaewy ***** válasza:
88%
Utolsó. Most lefárasztottál nagyon, ugye tudod ? Ezt meg ne itt, hanem az Ezo tv.n reklámozd, köszi. ;)
2012. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Anyád akar b@szogatni!


Az "ilyeszto" meg te vagy.

2012. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg zavaro. Minden ejjel ara ebredek hogy valaki nez, felkelek, de nem latok semmit. Mondjatok hogy gondoljak vmi jora, de ezt konyebb mondani mint megtenni. Ugyertem, hogy ebben is zavar. Nem vagyok szorakozo tizeneves. 22/F
2012. aug. 9. 23:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!