Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok pár kísértetsztorikat?

Tudtok pár kísértetsztorikat?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem pár kísértet sztorikat amiket TI éltetek át?

pl(megfogta valaki a hátatokat, lépéseket hallotatok, hangokat,láttatok vmit/vkit ) ilyenekre lennék kíváncsi!

nyugodtan írjatok és tudom hogy körülbellül 1000 kérdés van ebből.



2013. jún. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

én a sztorik helyett szellemes filmeket nézek, na azok megteszik a hatásukat.

onnan lehet meríteni sztorikat.

2013. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok mondani sokat ami velem történtek !!! :) akit érdekell irjon privibe!:)
2013. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem nem, nem privibe, itt h mindenki lássa, had parázzunk mi is :D( és gondolom nem akarod leírni 50x )
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 stalkerboss ***** válasza:
Én egyszer egy szórakozó helyen volt ilyen élményem.Úgy kezdődöt hogy táncoltam bár elégé be voltam álva aztán kimentem a mosdoba valaki rámászott és a zsebembe nyúlt aztán rövidzárlat.Mikor felkeltem és viszamentem csak pár óra mult el de mindenki eltünt nem volt sehol senki kirohantam megijedtem majd öszegyűjtöttem a bátorságomat és visszamentem de már egy csomó vénaszony volt megint kimegyek majd vissza most meg lebegő emberek akinek furcsa dolgokat sutognak a fülemben.Remegő kézzel nyúlok a cigiért de nem találok semmit csak egy csomó lsd tabletát és hirtelen megvilágosodtam hisz szellemek nincsenek miaóta chuck norris és bruce willis megtiltotta az embereknek hogy haláluk után szellemek legyenek....
2013. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagy sokk volt, azt álmodtam (igen valós álmom volt) hogy valami chupakabra szerű lény üldözött és megkarmolt. egyből felébredtem nagyon fájt a hátam ki mentem a fürdőszobába inni (az volt legközelebb) és a tükörben három hatalmas karmolás. vissza szaladtam a szobámba ahol szintén megnéztem a tükörben hátha csak azt is álmodtam, de ott is látszott, de hirtelen elhomályosodott a seb.reggel még egy kicsit látszott de sokkal kevésbé mint éjszaka. azóta ha abba a tükörbe belenézek sárgán felvilágít a szemem
2013. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a régi házunk szomszédjában volt egy ház ahol régen meghalt egy öregember. tudtuk hogy nincs senki a házban de ha éjszaka mentünk el a ház előtt mindig sikolyokat és kiáltásokat lehetett hallani. egyszer egy barátommal elmentünk a házhoz megnézni hogy tényleg nincs-e bent senki. én megfogtam a kilincset és egy lökést éreztem a melkasomon. nem a haverom volt, mert ő mögöttem ált és szemből éreztem a lökést. ekkor elengedtem a kilincset és a barátom megkérdezte hogy mi van. mondtam hogy inkább ő nyisson be de ekkor tök elsápadt majd lassan elindult a kilincsért hogy benyisson és mielőtt hozzá ért volna a kilincs el kezdett mozogni. mindketten elszladtunk ésrá se néztünk többet a házra
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Unokatesóm barátnője egyszer letöltött a gépére egy programot, ami bizonyára vmi vírus lehetett,mert megállás nélkül Samara hangja hallatszódott ahogy azt mondja h Mami....letörölte a programot,de a hang nem szűnt meg. Szétszedték a gépét,a gépházba találtam egy kicsi gumilabdát,miután kiszedték nem jött vissza a hang.
2013. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!