Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki segítene a szellemekkel...

Valaki segítene a szellemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm.

Egész életembe NAGYON nyitott volt a harmadik szemem és sokszor érzem, hogy nem vagyok egyedül és figyel valaki (szellem, kiskoromba sokszor mondtam anyukámnak, hogy van itt valaki és beszélgetek vele stb.). A fényképeimen szokott fehér folt (sok) lenni. Sokszor van olyan érzésem, hogy mondani akar valamit, de nem tudunk kapcsolatba kerülni. Amikor belépek a szobámba akkor a TV bekapcsol, hallom este, ahogy mászkál valaki, de amikor kimegyek nem látok semmit/senkit ( neha szokott olyan érzésem lenni, hogy mindig jön új szellem, mintha mindenki akarna tőlem valamit). Sok ezotérikus mondta, hogy "nem átlagos ember vagyok". Még egy érdekesség: tudom irányítani a "erőt": amikor megfogom a barátnőm kezét, tudom írányítani, hogy adjak/vegyek le tőle energiát (amikor elveszek tőle, mindig mondja hogy furán érzi magát és fáj a keze). Lehet, hogy a harmadik szememnek köszönhetem (ja és ha lehet, valaki leírná, hogy: hogy tudnék a szellemvilága lépni? )



2012. júl. 1. 15:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzá tenném, hogy már valamilyen szinten látom a szellemeket ( nem látom teljesen őket, csak színekbe. maximum álmomba látom őket, de amikor félálomba vagyok, néha szoktak súgni nekem valamit, de nem szoktam érteni).
2012. júl. 1. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
És most azt hiszed hogy ezt valaki elhiszi?:D Linkelj be egy képet, kiváncsi vagyok azokra a fehér foltokra! akkor talán el is hiszem.
2012. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kocsis Anett ***** válasza:
38%

én hiszek neked , velem már történtek szellemes dolgok.

de sajnos nem tudom hogy kell velük kapcsolatba lépni , boccs, egyszer szólítottak meg , akkor is beszartam.

2012. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Evele123 ***** válasza:
38%
Szerintem meg semmit sem kell erőltetni, ha eljön az ideje, megkapod a tudást / tapasztalást ahhoz is, hogy hogyan kell belépni a világukba, ami ilyen formában nem teljesen igaz, hiszen velünk vannak, átfedésben a fizikai világgal. Nem minden szellem kedves / jó, még az sem, aki annak akarja magát láttatni. Én elővigyázatos lennék a helyedben.
2012. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezt sohasem értettem 3.szem holvan a tarkódon netán a fej hátsó részén?

Meg ha tudod irányítani az erőt menny el betegápolónak! :D

Ha magán emberekhez mennél jó kis kénzt szerezhetnél!

2012. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
itt találsz segítséget: [link]
2012. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
egyik válaszoló: 3. szem a homlokod közepén van. ;) és mindenkinek van csak valakinek csukva valakinek nyitva.. ha nyitva van akkor látod a szellemvilágot :) nekem nyitva van és még örülök is neki :) beszélgetni is tudok velük .. irtam privit :)
2012. júl. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18%
Nem kell kinevetni és kigúnyolni és az a 3.szem az olyan dolgokra van amit más ember szabad szemmel nem láthat és nem is érzékelhet! A gyerekek 1-3 éves korig láthatják a szellemeket és valakinek ez a képesség megmarad! NE BÁNTSÁTOK AZÉRT MER MÁS!!!
2012. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm
2012. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

"a harmadik szememnek köszönhetem (ja és ha lehet, valaki leírná, hogy: hogy tudnék a szellemvilága lépni? )"

A harmadik heregolyód által,ha tökön szúrod magadat.

2012. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!