Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi befolyásolja azt h vki...

Mi befolyásolja azt h vki érzékenyebb legyen a szellemekre? /Hogyan lehet megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés
Sziasztok.előre is bocsánat ha kicsit hosszúra sikeredik az irományom,de szeretnék HOZZÁÉRTŐ emberektől kérni egy kis segítséget.Anno kb 17éves koromban belevittek olyanba amibe ma már tudom nem lett volna szabad,konkrétan a Quija táblázásba.Először nem hittem el,majd miután magam is tapasztaltam dolgokat sajnos világossá váltak számomra a dolgok.Sok embert kérdeztem már ezzel kapcsban,érdekes mind azt mondta hogy nyitva hagytuk a kaput amit be kell zárnunk.nekem viszont lila ibolyám nincs hogy hogy kell:S és nem is érdekelt nagyon,csak miután kaptam egy könyvet amiben pont ezekről van szó,és arról hogy egy ember mellé csapódó lélek hogyan befolyásolhatja annak a személynek az életét.nos arra már rájöttem és mások is látják én vagyok a legkapósabb a szellemekre,ahogy többen gondolják nem 1 van velem és igencsak"megváltoztam".fáradékonyabb vagyok,nem tudok koncentrálni sokszor olyat csinálok pár mp-ig amire utána nem emlékszem(lerakom a fésűt aztán órákig keresem hogy hova tettem)sokszor vagyok dühös és szomorú minden ok nélkül,egyszercsak rámtör.nem vagyok skizofrén!bár már ahogy ennek is utánaolvastam eléggé hasonlók a tünetei.de tudom magamról hogy ez nem én vagyok:S ha szól hozzám valaki van amikor tiszta dühösen és flegmán szólok vissza és aztán azon kapom magam h Úristen hogy beszélek másokkal:SSS sokszor úgy érzem tényleg nem vagyok önmagam,és valaki más akar rajtam keresztül érvényesülni.pardon mások...a szobám ahol csináltuk folyton hideg,télen 8ason megy a gázkonvektor és egyszerűen nem lehet felmelegíteni a szobát:Snyáron persze előny...:)de ahogy belépek ide nagyon rossz érzés fog el,rossz lesz a közérzetem is,és van hogy az jár az agyamban,hogy nem akarok tovább élni...holott nem kis terveim vannak az életben amiket véghez akarok vinni,de olyan mintha vki húzná a féket bennem és visszatart:Sha úgy gondolom,hogy segítséget kérek vkitől pedig rettenetes nagy dühöt érzek belülről,mintha azt akarná vki mondani h meg ne próbáljam:S nem tudom mit tegyek és nem vagyok hülye(bár már az leszek lassan ettől az egésztől) valaki vmi megoldással segítsen:S
2013. jún. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, az megszabadít a kényszerképzeteidtől.
2013. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na már most! Nem vagyok hozzá értő, de szerintem itt sneki sem!

Őszintén, és ezt úgy mondom mint szellem "hívő", két lehetőség van:

Fölösleges ok-okozatot látsz bele egyes dolgokba. Például, megtörtént a táblás idézés ( ezt nem is írtad le hogy itt történt-e valami), és ezek után kezdődtek a dolgok szerinted. Bénázol, néha ideges vagy stb. mint írtad. Előtte nem voltál ilyen? Lehet előtte is, csak nem vetted észre és egyből a táblás emlékre asszociálsz, hogy biztos az miatt van. Nem gondolok skizofréniéra egyáltalán, inkább arra hogy kicsit többet látsz bele a dolgokba, mint ami. Az idegesség lehet bármitől : hangulattól, rosszulléttől, családi vita, párkapcsolati vita stb. szóval AKÁRMITŐL. Még egy kis parányi dologtól is. Csak te kapásból a kísértetre, a táblás dologra koncentrálsz.


Ha pedig úgy van mint gondolod, hogy a táblás dologtól van és rád ragadt valami, vagy itt ragadt valami, akkor ne is menj pszichológushoz, mert azt úgy is azt mondja hogy bolond vagy. Szóval 1. ne foglalkozz vele, kontroláld magadat, ha jól csinálod menni fog és senki sem fog uralkodni feletted. Ez olyan mintha egy rossz hírt vagy egy rossz dolgot a lehető legjobban próbálnád kezelni. Pl. mint egy párkapcsolatnak vége. Valaki hetekig szenved és bőg, míg a másik azt mondja " én ez miatt nem fogok depressziózni" és kihozz a maximumot magából, nem foglalkozik vele,eltereli a figyelmét róla stb. szóval te is tedd ezt. A 2.-ik lehetőség, az újra táblázás hogy valahogy visszaküldjétek a fenébe valahogy, de ehez meg komolyabb ember kellene aki tényleg ért hozzá.

2013. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress egy táltost aki leszedi, nem egy épp eszű is került már dili házba mert volt rajta több szellem is.
2013. jún. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a táltosok elv azok akik 6 ujjal születnek vagy egyel több foguk van?:) az a helyzet h én is 6ujjal születtem és elvileg pont ezért tapadnak rám annyira...vagyis mondták már ezt páran
2013. jún. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!