Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai voltak eddig nem fizikai lényekkel?

Figyelt kérdés
aki nem hisz benne az ne irkáljon, hogy ilyen nincs, nem létezik nem fog érdekelni senkit sem :)

2013. jún. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Háát nekem volt 1 nagyon érdekes tapasztalatom...Múltkor fingottam egyet és lángra robbant a gatyám a tűz szellemek miatt, de lehet hogy nem a gáztűzhelynél kellett volna finganom :/
2013. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Jok és rosszak vegyesen biologiai lényekkel.
2013. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
igen, nekem van. Képzeld: Egyszer fingottam, és áradt a szentlélek xD
2013. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

hát, nekem van pár érdekes sztorim.

az első nem biztos, h szellemekhez vagy egyéb lényekhez köthető, bár ki tudja..

szóval régen úgy volt berendezve a szobám, h az ágyam hátul volt párhuzamosan a szoba hosszabbik falaival, a végénél egy ilyen kisebb tároló, olyan magas volt körülbelül, mint az íróasztalom, amellett pedig az asztal. és egyik éjjel vmikor hajnalban felkeltem arra, hogy fázok. akkoriban szokásom volt lerúgni magamról álmomban a takarót, szóval így egyből gondoltam, hogy biztos ott van valahol mellettem, így elkezdtem tapogatni félálomban, de csak nem éreztem a takarómat, szóval tök mérgesen felébredtem és felhúzott térdekkel ott ültem annak a kis tárolónak a tetején. és most ez azért is volt furcsa, mert sosem voltam alvajáró, szóval nem hiszem, hogy önszántamból másztam volna fel annak a kis szekrénynek vagy minek nevezzem a tetejére...

aztán volt olyan is, hogy odatoltam magam mellé a székemet, hogy rátegyem a távirányítót, telefont, szemüveget, stb. és egyszer szintén valamikor hajnalban felkeltem, kinyitottam a szemem és mivel sötét volt, nem láttam tisztán, csak így a körvonalát láttam, ahogy valaki ül a székemen és néz. viszont akkor épp annyira álmos voltam, hogy rögtön vissza is aludtam, és majd csak reggel, miután felkeltem, akkor kaptam észbe, hogy te jó isten, valami lény ott ült mellettem és nézett, ahogy alszok..

meg most eszembe jutott még egy: reggel ilyen fél 6 körül keltem fel arra, hogy odakint vihar volt. mivel már amúgy sem tudtam volna visszaaludni, nézelődtem a szobámban, erre egyszer csak megszólalt a polcomon az egyik kis plüss, amit még tesóméktól kaptam kicsikoromban, ilyen kis robot plüss, hogy ha megnyomod az egyik kezét, elkezd zenélni meg így "lépked". és az így magától megszólalt..kicsit megijedtem..

2013. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Őrangyal :) láttam álmomban, és folyton rávezet dolgokra.
2013. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!