Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai voltak, miután leszokott a dohányzásról? Fizikai, lelki. Súlygyarapodás, levertség, vérnyomásváltozás, bármi. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 15:15
 1/4 anonim válasza:
Írjatok,valamit,valami segítséget,most kezdem a leszokást!
2010. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meghíztam, de el is eresztettem magam. Elképzelhető, hogy ha a leszokás mellett továbbra is fogyóztam volna, akkor nem lett volna gáz. De én betegség miatt szoktam le. A betegségem miatt nem szedhettem tovább a fogyókúrás tablettámat sem.
2010. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első két hét kész kínszenvedés volt. Többet költöttem rágóra, mint cigire. Folyton ok nélkül is ideges voltam, nem bírtam mit kezdeni magammal (szerencsére sokat mehettem biciklizni, olyankor nem gondoltam rá). Mindig olyan éhes voltam, mintha még sosem ettem volna. Meg elkezdtem felköhögni a trutymót a tüdőmből. Aztán ahogy ez elmúlt, könnyebb volt lélegezni, és mélyebbeket. Az illatokat sokkal jobban éreztem és élveztem, de sajnos a szmogot is. Alig bírtam megmaradni, ha autók közelébe mentem. Súlygyarapodás is volt, több kiló. Nem utolsó sorban a csillapíthatatlan éhség miatt. De az is elmúlt szép lassan, a súly viszont a sok biciklizés ellenére maradt.


2-3 hét után már tök jó volt. Szabadabb voltam, nem aggódtam folyton azon, hogy van-e cigim és gyufám, hol vegyek, lesz-e rá pénz, melyik zsebemben tartsam, rágyújtsak-e, vagy hamarabb jön a villamos/vonat/busz. A rágót is elhagytam. Több dolgot tudtam véghez vinni, mert nem kellett cigiszünetet tartani. Jobban is tudtam koncentrálni. Talán még vidámabb is voltam, "füstfelhőtlen". :D


Sajnos azóta rossz hatásoknak köszönhetően visszaszoktam. De szorítok neked, jobb nélküle. (Nekem nincs most erőm az átmenethez.) Elsősorban lelkileg megterhelő a leszokási időszak.

2010. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az első nap volt mindössze borzalamas.

Nem híztam egy dekát sem, mert nem eszem, ha unatkozom és néha edzegetek itthon.

A vérnyomásom is stabilizálódott.

24/L

2010. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!