Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Vajon mi...

Léteznek szellemek? Vajon mi történik a halál után, vissza tudunk térni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

A "léteznek szellemek?" krdesre nem lehet válaszolni!! -.-"

Van aki szerint igén,van aki szerint nem! Szerintem igén,de nem tudom bebizonyítani! De azt se,hogy nincsenek! Hit kérdése!!

2013. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mi történik a halál után?

ezt minden ember saját magán fogja megtapasztalni, de visszajönni abból az állapotból már nem fog tudni jönni, ezért a titkot megtartja magának.

Van egy film, pont erről szól, h a halál után mi lesz velünk.

este nézd meg, egyedül, ...odaver, de rendesen.


A halott túlélő (2009) (after life), az eredeti címe

online is fenn van a neten.


ezután pár dolgot lehet másképp fogsz gondolni az életről.

2013. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ezt most pont mi mondjuk el neked?
2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka! Attól mert valaminek nincs bizonyítékod a létére,nem azt jelenti bizonyítékod van annak a nemlétére!
2013. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdésre a válasz:

Léteznek szellemek??? : senki sem tudja ez hit kérdése

Mi történik a halál után???? : ezt senki se tudja de eggyet mondhatok: mint tudod (remélem) minden ember és minden atomokból részecskékből épülnek fel. Ebből azt lehet feltételezni hogy halál után tulajdonképpen élsz valamilyen szinten de még eztse bizonyitották.

2013. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha Isten úgy akarja,akkor elküld minket egy másik életbe,egy másik ember személyében. És így tovább...
2013. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én erre csak azt a választ tudom mondani nem léteznek ja és errol eszembe jut valami hogy az egyik osztály társam azt mondta hogy egyedül volt otthon és elkeztek a tárgyak lebegni hát gondolom hogy csak hazuthattamert ez az osztály társam ellégé szellem őrültés minden féle ilyen rémtörténeteket szokott mesélni
2013. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szellemek nagy valószínűséggel igenis léteznek. Az emberek már évszázadokkal, sőt már 3000 éve is tapasztaltak ilyen jelenségeket. Az ember amióta az evolúció során ráébredt a tudatára és az élet értékére, mindig is hitt valamiféle túlvilágban (talán nem véletlenül). A titokzatos jelenségek mindig együtt éltek és élnek mai is az emberrel. Rejtélyek minden korban léteztek. Szerintem létezik a túlvilág és ha rosszat teszel az életedben megfogsz (gyilkosság, szenvedést okozol másoknak) bűnhődni érte. Einstein azt mondta a világról: A világban vagy minden varázslat, vagy semmi sem az! A "természetfölötti" megnyilvánulásai meglepő hasonlóságot mutatnak a századok során. Az ókori görögök lejegyeztek szellemtörténeteket, a rómaiak pedig beszámoltak szellemjárta házakról. Nincs olyan kultúrája a világnak, amely valamilyen formában ne ismerné az élők és holtak közti párbeszédet. William James amerikai filozófus 1897-ben írta, hogy "ezek a jelenségek ott vannak elszórva a történelem felszínén".
2013. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!