Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lépjek kapcsolatba az...

Hogyan lépjek kapcsolatba az Őrangyalommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, hiszek benne, időnként meg is szoktam neki köszönni, ha valami olyan történik velem. Szeretnék vele kapcsolatba lépni, beszélni hozzá, vagy látni, útmutatást kérni tőle. Hogyan tudom ezt megtenni?
2013. jún. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez a kegyetlen valóság...
2013. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én levelet szoktam írni az angyaloknak, amit berakok a párnám alá, és a kéréseimet, így lehetne
2013. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

először is, menj egy szökőkúthoz, és oda dobd be a leveledet az őrangyalnak, majd másnap éjfélkor menj a szökőkúthoz, vigyél magaddal 2 gyertyát, és fordulj meg az óra járásával ellenkező irányban 8-szor, és mondd közbe ezt:

- di cellas an porto

és akkor az őrangyalod feltűnik majd őzgida képében, és elmondja neked a választ.

2013. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Őrangyalom szívből kérlek

Bűntől,bajtól őrizzél meg!

Életemben légy vezérem,

Halálomkor állj mellettem!

Ámen."


Ez,és hasonló imák segítségével tudsz segítséget,támogatást kérni,más féle kommunikáció sajnos nem igen van.Remélem,segítettem.

2013. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!