Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kapcsolatba szeretnék lépni...

Kapcsolatba szeretnék lépni az őrangyalommal, hogy tegyem ezt?

Figyelt kérdés
nemtudom a nevét. nemtudok róla semmit. assem tudom , hogy "hívjam" "idézzem meg".A segítégét szeretném kérni. Megtudnátok nekem mondani, hogy milyen angyalok vannak még és velük, hogyl ehet beszélgetni. Segítenétek? Ha igen köszönöm. Léccives csak oylan írjon ak itud valamit is a dologról, nem baromságokra vagyok kíváncsi . Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.
2010. okt. 11. 14:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyszer kis koromban láttam őt amikor nagyon lázasbeteg voltam 40 fokos lázam volt. azóta sem láttam őt.
2010. okt. 11. 14:11
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

sehogy, mert őrangyalok nincsenek.


azért láttad pont akkor mikor 40 fokos lázad volt, mert ilyen magas láznál halucinálhat az ember, ráadásul kis butus kisgyerek voltál.

2010. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ajánlom neked Doreen Virtue könyveit, vagy végezz el egy angyal tanfolyamot, ott pontosan ezeket tanítják.
2010. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
59%
Figyelj inkább Istennel akarj kapcsolatba lépni először.. ne az őrangyaloddal, hisz ha van is egy angyal aki vigyáz rád azt Isten küldte..neki angyali seregei vannak.. Ha őrangyalokban hiszel.. akkor Istenben is kell hinned, de benne még jobban .
2010. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. várok még tanácsokat, válaszokat. Nem azt kérdetem mit gondolsz a kiskori"emlékemről" megkértelek ha nem tudsz oylat hozzátenni ami hasznos lenne akkor ne írj. kösz.
2010. okt. 11. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező !


Sehogyan sem ez nagyon veszélyes tevékenység amit sokan művelnek de nincsenek tisztába a dolog veszélyességével.

(mert van őrangyal de nem azért hogy kapcsolatba lépjünk vele) ha kapcsolatba kerülsz ilyen személyekkel azok nem őrangyalok hanem démonok akik félre fognak vezetni,jobb volna ha JÉZUSSAL lépnél kapcsolatban ha ezt választod írj az email címemre szívesen segítek benne.


Shalom

2010. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Nem bántásból,de 40 fokos láznál nem csodálom,hogy "láttad" az őrangyalod,ugyan is anyukámnak volt 40 fokos láza és üvöltött,hogy vegyük le a véres embert a csillárról,szóval...nagy az esély arra,hogy hallucináltál...

2010. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 oszitimy ***** válasza:
100%
Elöszöris,nem értek egyet sok válaszal amit kaptál,mert pl.az örangyaloddal igenis kapcsolatba léphetsz és ha tényleg hiszel Istenbe,tudsz is komunikálni vele-velük!és ha angyalal akarsz kapcsolatba lépni miért démon jönne,én nem értem sok ember csak irkál,aztán halvány lilagöze sincs az egészröl.Persze neked ehez tiszta gondolatok kellenek,imádkozz és kérd öket hogy elöször álmodban jelenjenek meg,és ha tényleg hiszel bennük ugy lesz.De nekedis ajánlanám Dr Doreen Virtue könyvét Anyali látomások cimmel,és ott bövebb részletesebb,dolgokat találsz amivel kapcsolatba tudsz lépni az anygalokkal.Ja és mig elnem felejtem,ne eröltesd,csak higy bennük és megtörténik a csoda:)
2010. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
91%

szia!

Én pont ugyanezt szeretném megtenni, de sajnos nem megy, mert félek. :(

Amúgy. 9 éves koromban láttam énis az angyalomat, álmomban meg a szellemi vezetőmet :) (egy fekete macskát).

Én az angyalaimat lefekvés előtt mindig megkérem, hogy mutatkozzanak meg álmomban. Néha-néha eljönnek álmomban, de ha nem, akkoris érzem, hogy velem vannak.

Ha "élőben" akarsz vele/velük beszélgetni, akkor elöször kérdd meg Mihály arkangyalt, hogy mulassza el a félelmeid, gátlásaid, és, hogy rossz lelket/lány ne láss!

Nyisdd meg a harmadik szemed:

Képzelj el egy poros tv-t, amiről letörölgeted a port, majd bekapcsolod. A tv-be képzelj el szép, megnyugtató dolgokat.

Majd kérdd meg az angyalaid, hogy mutatkozzanak meg.


Remélem tudtam segíteni! Sajnos régen olvastam már, nem pontosan emléxem mindenre :( de Dr.Doreen Virtue könyvében olvastam! :)

Szép napot, és sok-sok sikerélményt kívánok!


a többi válaszolónak üzenem:

Provokálhacc, belém köthecc. Rólam LEPEREG az egész. ;) Ha felbosszantod magad, küldök pozítív energiát, ha meg kinevecc, válljék egészségedre, remélem boldoggá tettelek. :)

2010. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
83%
-lány +lényt
2010. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!