Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ulánbátori menyétember...

Az ulánbátori menyétember létezik?

Figyelt kérdés

Vasárnap találkoztam régi ismerősömmel , barátommal Ulánbátorban .

Ma érkeztem haza , első dolgaim között volt hogy leírjam ezt az érdekes történetet ide , amit a barátom mondott és amit ott tapasztaltam .


Barátom régész ! Az Ulánbátor melletti GamoЛл községben , egy középkori házat fedeztek föl a föld alatt ami valószínűleg egy gazdagabb lovas család birtoka volt , valamiért ( valószínűleg földrengés miatt ) a ház megsüllyedt most ott végeznek "ásatásokat" , " régészeti kutatásokat "


A ház lakói "mumifikálódott" testét megtalálták a házban , nagyon érdekes volt a látványuk , felduzzadt testük dülledt szemük felhorzsolt bőrük , kirágott combjuk volt .

Fejük nem volt ! Barátom nem tudja hogy pontosan mi történt ezekkel az emberekkel de valószínűleg valaki lemészárolta őket , Viszont a község lakóinak egészen más a véleményük elmondásuk szerint a misztikus ulánbátori menyétember volt a tettes aki már évszázadok óta a környéken él és halomra öli az embereket . Barátom ez után is kutatott és talált is olyan esetekről információkat amelyekben hasonló , sőt néhány esetben teljesen megegyező módon végeztek emberekkel . Mondhatjuk azt hogy egy sorozatgyilkos volt , de 800-tól napjainkig 270 ilyesfajta esetet számoltunk amikor a comb megvolt rágva és az emberek feje hiányzott .


A falusiak azt mondták a menyétember kicsi de gyors teremtény , száját óriásira tudja kinyitni ( így tudja bekapni áldozatai fejét ) . Egy asszony elsírta nekünk miként ölte meg fiát a menyétember . Elmondása szerint miután fia haza jött munkájából , megfürdött , fürdésközben az asszony olvasgatott és akkor zajt halott kintről majd hirtelen zajt a fürdőszobából . Befutott a fürdőszobába és látta a fia fej nélküli testét . Ami érdekes a történetbe az hogy a fürdőszobában nem volt ablak a fürdőszobából csak egy ajtón lehetett távozni . Az asszony ott olvasott szinte a fürdőszoba ajtaja mellett . És mégis betudott menni oda valaki és letudta harapni a fia fejét . Erről az esetről megkérdeztük a helybeli orvost is és elmondása szerint az asszony nem tudta volna így megcsonkítani fia testét , a fiú testén harapás nyomokat is találtak amely ismeretlen lénytől származik .

Ilyesfajta történetekből találtunk még 20-30-at de ennek volt a legnagyobb valóság alapja és ez volt a leghitelesebb . Ezenkívül persze voltak még hihető történetek de ez volt az amiről egy igazi orvos is tudott nyilatkozni !


Hogy miért írtam ki a kérdést ? Mit akarok megtudni ? Azt hogy ennek mi a magyarázata tényleg létezik a menyétember ?


A Barátom a szállodában mellettem lévő szobában feküdt , a balról mellettem fekvő szobában pedig egy indiai régész , magyaros átírással : Tuk Igor . Reggelre rá is lecsapott a menyétember reggelre nem volt feje . Láttam holtestét .

Szörnyű látvány volt . A harapás nyomok látszottak a nyakán , látszott leharapták a fejét .


Mi ennek a magyarázata tényleg létezik a menyétember ?


2013. jún. 26. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el regényírónak XDDDDD
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Remek történet! :D De azért van benne néhány kis hiba. Pl. Ha a múmiáknak nem volt feje akkor, hogy lehetett dülledt szemük?
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SSJGoku ***** válasza:
100%
Létezett de a Badacsonyi Görényember könnyedén elintézte 1 éve!!
2013. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es ez nagyon egyszerű, a menyétember kiköpi a szemeket és a nyálától duzzadnak meg és ezeket látta a kérdező.


Amúgy gratula kérdező, egy egész jó kis novella lett belőle, bár a végén valósághűbb és félelmetesebb lett volna volna, hogy áttörte a menyétember a falat és anya szeme láttára tépi le a fejét és utána jóllakottan távozik. Kicsit valószínűbb verzió, minthogy hangtalanul kinyitotta az ajtót, vagy csak egyszerűen átsétált a falon a szörny.


Ja és a "Tuk Igor" nem épp indiai hangzású név.

2013. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dülledt a szemük, de nincs fejük?:DD Atya, máskor kicsit jobban figyelj a dologra, mert itt bukik a sztori, de jópár hülyét beetetni tökéletes, gratulálok:D
2013. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

lehet röhögni, de az ulánbátori menyétember valóban létezik.

le is fényképezték a góbiban, egy álarcosbálon:


[link]

2013. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hivjatok a gorenyembert majd O intézkedik!
2013. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Reptoid ezredes barátomtól értesültem hogy a reptoidok által létrehozott mutáns elszökött és az gyilkolászott a környéken egészen tegnap délig amikor megsemmisítettem a slendermantól kapott térhajlító ágyúval

sok szeretettel :jooooo

ui.:jobilást tuk igornak

2013. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A görényember majd kicsontozza!
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mivel nekem haza kellett jönnöm Ulánbátorból így híreket csak olyanokat tudok mondani amit barátomtól halottam !


Az Ulánbátori rendőrség elsimította Tuk Igor megcsonkításának az esetét . Gyilkosságról írnak az újságok.

Barátomat és kollégáit is megkérték a hallgatásra . Kérdezősködni nem lehetett . Az Angol Régész Hernold Bill teljesen megőrült a fej nélküli ember láttára , mikor eljöttem akkor ő még nem tudott az esetről egy másik hotelben szállt meg . Barátom elmondása szerint őrjöngött ordibált a falu közepén kiabálva : A Menyét Ember köztünk él vigyázzatok ! A Menyétember Lecsap rátok ! Őt az Ulánbátori rendőrség elvitte és azóta is börtönbe ül !


Sokan hittek Billnek és sok tüntető gyűlt össze a faluban kiabálva : Az igazat akarjuk a menyétemberről ! Az igazat akarjuk a menyétemberről ! Ezt a tüntetést közvetítette is a tv ! Ennek hatására Még több tüntető érkezett a faluba . Hatalmas zavargások vannak most ott , A régészeknek be is kellett fejezniük az ásatásokat a tüntetés végéig !


Tuk Igor megcsonkításának hatására egyre többet lehet ott hallani arról hogy látták az emberek a menyétembert . ( természetesen ezeknek az észleléseknek a fele sem igaz )


Barátom és néhány régész társa olyan hírek hallatára hogy a közeli hegyekben rejtőzik egy remete aki tud a menyétemberről elindultak felkeresni őt . Ezt a hírt attól az orvostól kapta aki beszélt neki a megcsonkított nő fiáról !


Mivel erről a Remetéről senki sem tud és a szállodába egész nap csak unatkoznak a régészek , ezért döntöttek úgy megkeresik a remetét . Barátom azt mondta nem remélik hogy megtalálják , de jó kis kikapcsolódás lesz nekik .

2013. jún. 27. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!