Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik slenderman...

Diesel221 kérdése:

Szerintetek létezik slenderman? Csak értelmes válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kérdezhetsz ilyet? persze, hogy nem létezik, mert ha létezne, most tarkón csapna és a fejem ráesne a bilsdfhhncfjkhjkcnvhndf
2013. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Persze.Ha akarod leírom neked az egész magyar kriptozoológiai állattant...ABC sorban!



alföldi bodobácslény

arachnoidok

badacsonyi görényember

Bakonyi bányamanó

Balatoni rozmárember

Bivalybasznádi Fekveálló

deltoidok

Kecskeméti Pacman

Kerekeskúti büdibá

Lápi kukuc

Mátrai fanyűvő

mocsári nyehőce

Mohácsi menyétfejű rigóbéka

Rézf@szú bagoly

Soproni satulábú balerinazombi

Zalaegerszegi repülő jeti

Zsombék-sásos haraszt ember


Poliateista (Az Európai Kriptid és Misztikum Kutató társaság díszprofesszora)


U.I.Slenderman csak egy behurcolt faj,ami súlyosan veszélyezteti a magyar kriptid ökoszisztémát.

2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még mindig vannak olyan emberek akik nem hallották az igaz történetét?

http://www.youtube.com/watch?v=1QKbZG_txnY

2013. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
A slenderman a reptoidok és lumbulábiak titkos ügynöke, azért rabolgatja az embereket
2013. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Csak_Norris ***** válasza:
62%
Csak legenda, nem igazi. USA-ban kezdték el terjeszteni még régebben, utána abbahagyták. Utána egy srác készített egy játékot a "Slender"-t, és újra előjött a Téma. 'NEM LÉTEZIK!'
2013. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]


a link igazi képeket jelenít meg DE nem mind igazi amúgymeg

vannak hamis és IGAZ videók a slendermanről az én állításom szerint igazi.

2013. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)
2013. jún. 5. 08:25
 9/19 ASDELMAGAD21 válasza:
0%

bvdksÍFKFDŰUFDHXFAHDZFDFAGF

GFFDDS

2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 frank1997ize válasza:
én már láttam slender man meg a másik 2 haverom is látta és nem akarok senkit se hülyére venni meg senkit se átbaszni ezzel de mi 3man papírokat találtunk kaposváron mindegyiken van egy szöveg meg kép slenderről valamelyiken teljes teste rajta van slendernek amiken dátumok voltak,volt egy olyan amin rajt volt slender feje és a szeme be volt x-ezve és a feje fölé oda volt írva hogy death,a legelső papírt amit találtunk azon nagyon beszartunk én lépcsőházban lakok a haverjaim feljöttek értem a 8.ra bementünk a liftbe megnyomtuk a földszint gombot felment a 10.re kinéztem és a lift plafonján ott volt egy kép amíg nem néztem ki addig nem volt ott és ezt tényleg őszíntén írom rajt volt slender arca és rá volt írva No Face,A dátumos papír mellett volt még egy papír mindegyiket fákon találtuk rajt volt egy olyan felirat hogy slend hunting,és a dátumos papíron rajt volt a kaposvári Malom-tó hogy oda kell mennünk és az egyik papír a Malom-tó erdejébe volt kitűzve az egyik haverom megpróbálta letépni a fáról de nem tudta mert ott volt slender mire odaértem eltűnt én gyosan letéptem a fáról és futottunk,és azután találtam a a DEATH-os papírt amit a tavas fáról téptem az volt ráírva hogy I'm Watching és több papírt is kellett volna találnunk de nem találtuk pedig rajt voltak a Dátumok hogy mikor és Hol jelenik Meg.Na ez egy bizonyíték hogy van Slender vannak még ijesztőbb sztorik is.
2013. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!