Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a Slenderman?

Létezik a Slenderman?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 23:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen. Rajta van a gépemen.
2013. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem a játékra gondoltam
2013. jún. 30. 23:50
 3/23 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
csak mert végig hallgattam egy hangfelvételt amin egy rendőr feljelentést tesz a lánya gyilkosáról és a gyilkos személy leírása illik a Slenermanre és egyszer csak Aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh mögötted van! Szent SZAR! azután pisztoly lövés hallatszik, majd egy nagy ricsaj, aztán csend van, lépteket hallani, és állítólag azt a rendőrt meg azt az embert soha többé nem látták
2013. júl. 1. 00:01
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
hülye vagy, vagy csak qrvára unatkozol!?
2013. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Szerintem létezik. De ezzel is úgy vannak az emberek mint a jetivel...
2013. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem.

több változat is van:

1. Ezek szerint csak egy gerillakampány a játékhoz.

2. Eszerint egy autista falusi férfi találta ki, mert meg akarta ijeszteni a többi lakót Halloweenkor.

3. Eszerint csak egy természetszellem, aki az erdejét védi, és mindenkit, aki az ő erdejét bántja, azt elrabolja, és fává(???) változtatja. Azért látják a gyerekek, mert nekik közvetlenebb a kapcsolatuk a természettel.

2013. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
A slenderman-t állitólag képek hátterében, erdőkben látni, de szerintem nem létezik
2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Művelődj:

[link]

2013. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én annyit tudok róla hogy hogy néz ki, és hogy főleg tinédzsereket öl, de felnőtteket is, szerte a világon látták, és hogy mindig fás helyeken, vagy fás helyhez közeli helyeken kóricál és megöli akivel találkozik... mint ahogy az a hangfelvétel amit hallottam...
2013. júl. 1. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!