Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ember, ezt nézd már meg? Most...

Ember, ezt nézd már meg? Most akkor ez mit jelent? Szerintem hihető bizonyíték.

Figyelt kérdés

Most találtam egy oldalt,miközben pár szellemtörténetet akartam olvasni... ez az a oldal: [link]

Egyre inkább kezdem elhinni,hogy vannak... 15/F

Mi erről az oldalról a véleményetek? Léteznek-e, bár MOST NE LEGYEN VITA VAGY VESZEKEDÉS, azért úgy kérdezem,hogy ez elég bizonyíték a létezésükről? (SZKEPTIKUSOK véleménye bent van az első pár mondatban.)



2013. júl. 4. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A képek nagy része nagyon szar minőségű, azért mert csak így tudják megcsinálni. Nincs eredeti kép a neten (és sehol) igazi szellemről, ezért vagy egy átlátszó alakot, vagy egy emberszerű alakot nyomnak a képre, egyék csak meg a hülyék. Vagy egy elmosódott dolgot kapnak csak lencsevégre, amit félrenéznek, vagy egy árnyékot/tükröződést. És hogy a macskák megérzik? Eddig úgy tudtam, hogy ezt a kutyák érzik (állítólag, a szellemhívők szerint). Akkor most döntsék már el, és ne kerüljenek ellentmondásba saját magukkal.
2013. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ez nem csupán nem elég bizonyíték, de még csak nem is bizonyíték.
2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na itt is vannak még Bleach fanok! 15/F
2013. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó honnan tudtad,hogy Bleach az egyik kedvenc animém és 15F vagyok?(Gondolom a nevemből) 1. válaszoló, én is úgy tudtam,hogy a kutyák érzik meg, ez nekem is új... De ezeket mind honnan veszed? 2.válaszoló hogy érted? Engem valamelyest meggyőzött,hogy valami természet feletti lény létezik ezen a téren... És mégegyszer csak a nevemből tudtad,3. hogy 15F és Bleach az egyik kedvenc animém? Nem de? :D
2013. júl. 4. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy onnan.Éljen a Bleach!
2013. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Éljen a Bleach!
2013. júl. 5. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

"Utolsó honnan tudtad,hogy Bleach az egyik kedvenc animém és 15F vagyok?"


Kiírtad a korodat, kicsit gondolkozz...

Egyszerűen számítógéppel meg lehet győződni arról, hogy a képek kamuk, vagy egy hétköznapi dologról hiszik, hogy szellem. Ezért a magyarázat.

2013. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ember ! majd felnősz..
2013. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!