Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egyáltalán valami kézzelfo...

Van egyáltalán valami kézzelfogható bizonyítéka annak hogy vannak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
És az aki még nem látott ilyes fajta bizonyítékot az mi alapján hisz bennük? Várom a szkeptikusok válaszát mert én se hiszek bennük. Kiváncsi vagyok ki miér hisz benne.Természetesen a megrendíthetetlen hívők válaszát is várom. De ne csak azt hogy léteznek hanem vmi féle bizonyíték.

2012. szept. 20. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb szleptikus is úgy van vele, hogy földönkívüliek léteznek, de valószínűleg nem ebben a galaxisban és nem reptoidok, vagy hasonló kitalált lények, hanem akármilyen a környezethez alkalmazkodott intelligens, vagy nem intelligens faj.

Bizonyíték tudtommal nincs, csak az első kézből látott dolgok nevezhetők bizonyító erejűnek, de azok is csak vizsgálatnak alávetve.

2012. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
*szkeptikus
2012. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
végül is igen biztos hogy van máshol is élet. De mi van ha az amit mi életnek hívunk az valahol máshol teljesen máshogy alakult ki? Remélem érted mire akarok kilyukadni. Vagyis mi van ha mondjuk valami leesne az égből és senki nem tudná mi az mivel nem hasonlít semmi felé életformához.
2012. szept. 20. 13:37
 4/25 anonim ***** válasza:
Földön kívülik valóban létezhetnek, természetesen a Földön kívül. Azért is nevezhetjük az ilyet Földön kívülinek. A Földre is eljuthatnak, leginkább meteorit formájában, de ha ide lepotyognak, onnantól már nem is nevezhetők Földön kívülinek.
2012. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kézzelfogható bizonyítékom nincs, vagy nem tudok róla.

Inkább a logikai valószínűségét nézzük annak, hogy létezhet-e vagy nem földönkívüli él.

Még ha a világ rendelkezne is bizonyítékkal, akkor sem biztos, hogy tudnánk róla - de erről inkább az összeesküvés elmélet hívőket kérdezd(ajánlom 404-et, rajta jókat lehet röhögni).

2012. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Na akkor megfogadom a tanácsodat és megkérdezem őket.de mikor érhetőek el vagy majd válaszolnak rá. Ha egy földön kívüli ide jön az még mindig földönkívüli. Ha te mit tudom én pesten laksz és elmész pécsre akkor te még mindig pesti maradsz nem leszek pécsi.

Amúgy hogy lehet elhinni ennyi baromságot a raptóidról meg mittudom én mikről.Ők nem gondolkodnak logikusan vagy mi?

2012. szept. 20. 13:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kézzelfogható bizonyíték a földönkívüliekre. Persze sokan fogják majd azt írni erre a kérdésre, h "mert a kormányok eltitkolják a bizonyítékokat", de persze ezt sem tudják bizonyítani. Sajnos sok olyan ember van, aki bedől az ilyen 404, és Alaje féle embereknek, akik olyan hülyeségeket hordanak össze, h az már fáj. De ők sem tudnak bizonyítékot mutatni, mindig csak azt a választ kapod tőlük h nézz utána saját magad, vagy világosodj meg. Ennyi náluk a bizonyíték.

Reptoidok, annunakik és hasonlók nem léteznek. Csak pár ember megbomlott elméjében.

Sztem létezik más civilizáció is a miénken kívül, hisz elég nagy az univerzum, tele galaxisokkal, lehetetlen h csak a mi bolygónkon alakuljon ki élet. Lehet h vhol épp most kezdődik az élet kialakulása, lehet h máshol épp most semmisül meg, ki tudja. Az sem biztos h szén alapú életformát kell elképzelnünk, lehet h szilícium alapúak, de akár még az energiát is el tudom képzelni, bár azt kicsit túlzásnak tartom.

A lényeg h nincs bizonyíték a létezésükre, de elég nagy a %-os esély arra h nem vagyunk egyedül az univerzumban.

2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

de akkor hogyhogy mégis sokan elhiszik hogy jön az invázio? Meg hogy már beépültek a raptoidok és ök iránitják a 'földet'

Most komolyan mi alapján gondolják ezt?azért mert vki kitalálta?ezek szerint ők nagyon könnyen befolyásolhatok.

Ez egész egy nagy kamu.de mégis egyre több a raptoid hívő és egyre durvább elméletekkel állnak elő. Kíváncsi leszek mit mondanak majd ha dec.be nem jönnek.

2012. szept. 20. 14:25
 9/25 anonim ***** válasza:

Kitalálnak majd egy új időpontot. Egy másik oldalon olvastam, h 404 (ő a fő elme zavarodott) kapott az idegenektől egy űrhajót, és azzal menti majd meg a bolygónkat..:D Szal nyugi, lesznek kifogások majd rendesen.

Sok befolyásolható ember van, akik ha megnéznek egy sci-fi filmet, utána annyira beleélik magukat, h bármit elhisznek másoknak. Mondjuk nem hinném h az átlag életkor 16 évnél magasabb lenne a reptoid hívők között. Az iq szint meg még ez alatt van vhol:D

2012. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen hívőknek rengeteg kézzel fogható bizonyítékuk van, billentyűzet, aminek köszönhetően megnézhetnek egy rakatnyi olyan videót, amit szándékosan az ő hülyítésükre készítettek és még észre sem veszik, "szakértők" (pl. egy cukrász) könyvei és a távirányító, aminek segítségével eljuthatnak a History Channelre :)


ARra, hogy miért dőlnek be az emberek, nincs egyértelmű válasz, talán szociológiát vagy pszichológiát hallgatók tudnának segíteni.

2012. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!