Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Minden este valami/valaki áll...

Minden este valami/valaki áll az ajtómban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hete történt hogy mikor egész este nem aludtam(csak azért nem mert néha szeretek olyan estét tartani,hogy egész egyszerűen fekszek az ágyamba és nem alszok egész este,megvárom a napfelkeltét.)Olyan hajnali három körül megfordultam az ágyamba és mivel fülül ilyen "torz" üvegből van az ajtóm láttam hogy ott áll valaki mert ember formája volt.(kilehetett venni a fejét,nyakát,felsőtestét),de nem foglalkoztam vele mert azt gondoltam csak képzelődők mert nem álmos voltam.

Három napja felijedtem az álmomból(hasonlóan mikor pl. olyan van,hogy mész a lépcsőn vagy repülőből lezuhansz és hirtelen felrázódsz,de mégsem olyan volt,mert itt legalább fél percig rázkódtam és olyan volt mint amikor a mentősök azzal az izével akarna újraéleszteni egymás után rengetegszer)és akkor megint láttam,hogy valaki ott áll.Utána nem is nagyon tudtam aludni,csak mikor kb. fél óra múlva ki mertem nyitni a szemem már nem volt ott semmi.

Tegnap előtt a tesóm az én szobámba aludt mert az övet festettük és hát nem aludtunk egész este,hülyéskedtünk meg ilyenek akkor nem volt ott semmi.

Tegnap direkt nem aludtam el és ugyan ez volt,mint régebben csak most fél kettő volt mikor láttam,hogy ott áll.:(

Lehet,hogy csak beképzelem? Vagy mi lehet ott? Már elégé félek az estétől..Ráadásul vihar is van mint valami rossz horrorfilmbe..

13/L


2013. júl. 6. 19:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy eddig is féltem a sötétbe és azt érezem,hogy figyel valaki meg ilyenek..:( És mikor félek bármilyen meleg is van bebújok a takaró alá és nem merek mozogni..:(
2013. júl. 6. 19:48
 2/25 anonim ***** válasza:
Egyszer talán engedd be s megtudod.
2013. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
haha..még pislogni se merek nem,hogy oda menni..
2013. júl. 6. 19:55
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ordíts ra,hogy Menj a búbüdös pic.ába nálam bevált
2013. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha megdobnám ördög patronnal az ajtót elfutna?
2013. júl. 6. 20:22
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem..Mert ha Pedomaci áll ott,megdob ő is egy patronnal.
2013. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
vegyél magadhoz vmi tárgyat, amivel kiverheted a szuszt is belőle, én pl egy erősebb fokost vennék magamhoz, aztán állj fel, menj oda, és derítsd ki. ha rabló vagy pedofil, verd szét a fejét, ha valami természetfeletti, próbáld meg szétverni a fejét, ha árnyék, legalább megnyugszol
2013. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsó vízipisztolyt a játékboltból és töltsd meg háztartási sósavval vagy ecet koncentrátummal és spricceld szemközt.
2013. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár úgy látom nem igazán vettetek komolyan..:D :/
2013. júl. 6. 21:14
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen ne tarts ilyen éjszakákat, hogy nem alszol... kell a szervezeted fejlődéséhez az alvás.

Anyukádék olyankor hol vannak, mikor ezt látod? Nem lehet, hogy valamelyik családtagod áll az ajtóban, és figyeli, hogy alszol-e már?

Ha anyukádék otthon vannak, miközben ezt látod, szerintem nincs, mitől félned. Ha pedig többször is láttad ezt az alakot, és sosem ártott neked, akkor valószínűleg nem is akar ártani. Nyugodtan kelj fel az ágyból, és nézd meg, mi az.:) Lehet, hogy ha egyszer rájössz, többé nem lesz mitől félned.

És végül: ne félj a sötéttől. Éjszaka nem érdemes mondjuk kint az utcán egyedül mászkálni, de egy biztonságos, sötét helyen nincs más, csak biztonság. Ne is gondolj semmi félelmetesre olyankor, mert az élet nem horrorfilm.:) Én szeretem, ha sötét van, mert akkor igaz, hogy nem látok senkit, de mások sem látnak engem.

2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!