Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett az amit láttam?...

Mi lehetett az amit láttam? Átok ül rajtam vagy mi?

Figyelt kérdés
Előre szeretném leszögezni, hogy szkeptikusok ne irjanak mert nekem válaszra van szükségem nem viccelődőkre. Régen nagyon sok furcsa dolog történt velem, de z az utobbi időben abbamaradt. Viszont valamelyik nap, ott aludtam az egyik barátomnál, és felkeltem az éjszaka közepén csak úgy mert forgolódtam nem bírtam aludni, még ráis néztem az órára szóval nem álmodtam, ez biztos. Ránéztem a barátomra, és egy fekete árnyat láttam a mellkasánál ami mozgott és úgy tűnt mintha egyre közelebb jnne hozzám, amikor ezt észrevettem rádobtam a takarót és elkezdtem ébresztgetni a barátomat és amikor felkelt eltűnt róla az a "valami". és elmeséltem neki ezt az egészet de csak poénra vette . és azt mondtja biztos csak álmodtam. De nemálmodtam ébren voltam. Kivel történt már hasonló? :/

2013. máj. 31. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A figyelő vagy slenderman jöhet szóba.
2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
milyen figyelő?
2013. máj. 31. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját árnyékodat láttad!


De ha te azt hiszed, hogy valami "lény" volt, a barátod pedig csak nevet rajtad, akkor mindegy, hogy mit láttál, de a kapcsolatotokon nem ártana gondolkodnod! Az ilyenek előrevetíthetik a későbbi, nagyobb ellentéteket a felfogásotokban!

2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
na most beszartam :D
2013. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, az csak a Sátán volt, nem akar semmi rosszat, csak a barátod lelkét.
2013. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet a sátán, azt megőlte egy magyar asszony http://www.youtube.com/watch?v=egbQGKU96iw
2013. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Sötét volt, kábult voltál, álmos voltál... csak az agyad szórakozott veled. Semmit nem láttál.
2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek léteznek és én elhiszem a történeted , bár nem történt velem ilyen de akkor is elhiszem mert vannak természetfeletti lények !!
2013. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy elijesztetted és felébresztetted a párod. Tértisztítást ajánlok.
2013. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!