Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már szellemet?...

Láttatok már szellemet? (szkeptikusok ne írjanak)

Figyelt kérdés

szerintem léteznek,sőt azthiszem énmagam is láttam már párszor.a legdurvább eset olyan 8-9 éves korom körül történt velem.erdeiiskolában voltam és meglátogattuk az egyik festeticskastéllyt.mentem hátra a kertbe mire odarohantak osztálytársaim hogy láttak egy régiruhás szellemet aki kergette őket.mindenki nagyon meg volt ilyedve.arrébb mentünk egy medence teniszpályához,ami szintén a birtokon volt,és láttam hogy a porból egy kezét előre nyújtó 1700-asévekbel iruát viselő férfi megindult felém aztán szó szerint mintha a szél fújta volna el.nagyon megijedtem,a többiek sajnos nem látták mert mind háttal álltam és beszélgettek.nem kamu rohadt ilyesztő volt

ha veletek is történt ilyesmi írjátok meg

és bocsi hogy ilyen hosszú lett xd



2013. júl. 14. 17:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ha valaki nem érti teniszálya volt de először medencének hittük,mert úgy nézett ki,csak a rózsalugasokat furcsálltuk xd
2013. júl. 14. 17:35
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, hogy már akkor kirekesztett voltál, és most is sorstársakat keresel. Sajnállak.
2013. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
59%

nekem egyszer volt hogy láttam.

tesómmal aludtunk egy szodában és mindketten láttuk hajnali 3 tájban hogy egy tiszta fény ember belesétál a falba

2013. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

kedves 17:36-os nem kirekesztett voltam,velük beszélgettem csak hátrafordultam és akkor láttam.

érdekes hogy mennyi rosszindulatú ember van...

2013. júl. 14. 19:39
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

Semmi rosszindulat nincs bennem. De ha egy nagyobb társaság beszélget, azok általában egy körvonalon helyezkednek el, de minimum egy görbén. Mivel valószínűleg nem két osztálytársad volt, ezért az, hogy mindenki elfele nézett tőled, jelent valamit.

Ezt pedig csak megerősíti, hogy a józan eszűektől nem is vársz semmi választ, csak olyat, akivel hasonló "történt", mert azt remélem végre valakivel tudsz kapcsolatot létesíteni.

2013. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Én konkrétan nem látom őket, hanem érzem ha valami paranormális dolog játszódik le körülöttem.
2013. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

20:12-es köszönöm a válaszod:)


20:12-es elötti zárjuk le a vitát,mindkettőnknek megvan a maga véleménye,úgyse tudjuk meggyőzni a másikat és ez külömben sem vitafórum úgyhogy ha nem tudsz jót írni légyszíves ne is írj semmit köszönöm ;)

2013. júl. 14. 20:42
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Az hogy nem tetszik, még nem jelenti azt, hogy nincs igazam. Felőlem hátat fordíthatsz az igazságnak, de ezzel csak magadnak ártasz.
2013. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

17:36 !

Ha beszélgetnek az osztálytársai, és őt nem érdekli a téma símán elfordulhat. Amúgy nem ezt kérdezte úgy hogy jelentelek.

2013. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
csak még nem lehet.
2013. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!