Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már szellemet?...

Láttatok már szellemet? (szkeptikusok ne írjanak)

Figyelt kérdés

szerintem léteznek,sőt azthiszem énmagam is láttam már párszor.a legdurvább eset olyan 8-9 éves korom körül történt velem.erdeiiskolában voltam és meglátogattuk az egyik festeticskastéllyt.mentem hátra a kertbe mire odarohantak osztálytársaim hogy láttak egy régiruhás szellemet aki kergette őket.mindenki nagyon meg volt ilyedve.arrébb mentünk egy medence teniszpályához,ami szintén a birtokon volt,és láttam hogy a porból egy kezét előre nyújtó 1700-asévekbel iruát viselő férfi megindult felém aztán szó szerint mintha a szél fújta volna el.nagyon megijedtem,a többiek sajnos nem látták mert mind háttal álltam és beszélgettek.nem kamu rohadt ilyesztő volt

ha veletek is történt ilyesmi írjátok meg

és bocsi hogy ilyen hosszú lett xd



2013. júl. 14. 17:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én is érzek dolgokat, mintha átsétálna vmi az ajtón, meg már előre tudom, ha anyám a ház másik végéből elindul, hogy megnézze csinálom-e a házit.
2013. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Igen én már jó sokat láttam
2013. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
15:03-as hogy néztek ki???
2013. júl. 15. 15:44
 14/19 anonim válasza:
Hát végül is úgy néznek ki mint mi ,csak áttetszőek és kicsit ilyesztőek ,főleg amikor hirtelen elötted teremnek
2013. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

én csak éreztem.

mikor nagymamámnál voltam, és északa aludtam a nagy franciaágyban, éreztem, hogy tatám szelleme ott fekszik mellettem, akárhogy is fordulok ott volt.

és akkor kértem a nagymamit, hogy fekügyön mellém, mellém feküd, és utána nem éreztem. akkor kb. tíz éves lehettem, amikor történt, azóta nem érzek ilyet, ha ott alszok :)

2013. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Tisztánlátóként sokszor látok szellemet.
2013. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Vad-Ász ***** válasza:

igen

és tapasztaltam is aktivitást

2014. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Igen...Nagyon kicsi voltam,olyan 9 éves... Emeletes ágy tetején aludtam,a fal felé fordulva.Egyszer csak éreztem valamit,és felébredtem rá... Valamiért azt éreztem hogy meg kell fordulnom...Amikor megfordultam lenéztem a földhöz,és láttam egy magas,fekete emberalakot... nem ijedtem meg,teljesen nyugodt voltam.. Aztán lefeküdtem,visszafordultam a fal felé,és elaludtam...
2014. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló, nem tudom te mit szívsz, de elég idegesítő vagy...
2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!