Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudok kapcsolatba...

Hogyan tudok kapcsolatba lépni Mihály arkangyallal?

Figyelt kérdés

Annyi,hogy az arkangyalokról sokat olvastam, meg az angyalokról is elég sokat tudok és indigó vagyok,meg persze vasárnapi napon születtem...Szeretnék valahogy kapcsolatba kerülni Mihály arkangyallal csak nem tudom hogyan.Ha meg lehet idézni,hogy?

Kérlek,segítsetek! Nagyon-nagyon megköszönném a segítségeteket!! :D



2013. júl. 17. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"indigó vagyok"

Ez mit jelent?

2013. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok!Mit szeretnél?
2013. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

amit te keresel,az teurgia, avatatlan emberek számára elérhetetlen.

az a nem normális oldalak és emberek akik azt állítják, h kapcsolatba tudsz kerülni vmiféle őrangyallal, az mind hazudik.

ilyenkor magadnak beszéled be a dolgokat, h szól hozzád, a válaszokat csak az agyad gyártja.

amit te kérdeztél , az mágia, ráadásul, az egyik legmagasabb foka, műveléséhez, és megértéséhez, több évtized kell, kétlem, h te ezt rááldoznád, csak h tudj vele beszélni....

2013. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mihály arkangyal halott, tehát kétlem hogy kapcsolatba tudnál lépni vele.
2013. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"indigó vagyok"


"Ez mit jelent?"


A szüleik (és saját maguk is) azt mondják rájuk, hogy különleges emberek. Pedig igazából ez majdnem olyan, mint egy fogyaték. (Lehet le leszek pontozva, de én ezt hallottam).

2013. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"indigó vagyok"

Ez mit jelent?


Azt jelenti, hogy szegény Sajátos Nevelési Igényű... vagy ahogy az előttem írták: Fogyatékos! X)

2013. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Áhá!

Akkor már értem. XD

2013. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
áhá!!! nem vagyok fogyi csak néha vannak hülye pillanataim,mint pl. kikiabálok a suli ablakából,vagy a barátnőim arcába nyomom a habos sütit XDD
2013. júl. 17. 19:24
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, Mihály arkangyallal soha az életbe nem fogsz te találkozni, ezt már most megmondom neked. A kérdés annyira kamu mint ahogy én nem a pápa vagyok, és egy ilyen szégyentelen alak, mint te soha nem fogja meglátni Mihály arkangyalt, talán egy feltétellel, ha vezekelsz a múltban elkövetett bűneidért, és megcsinálsz egyhuzamban 120 tártkezes fekvőt.
2013. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

"...megcsinálsz egyhuzamban 120 tártkezes fekvőt."

Nekem bőven elég lenne 90 fekvőtámaszt lenyomnom egyhuzamban és merem állítani, hogy a szentek és az angyalok egész kórusát meglátnám! ;)

2013. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!