Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?...

Szerintetek léteznek vámpírok? Ha igen hol van rá a legnagyobb esély?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm és tudom hogy már agyatokra megy ez a sok vámpíros kérdés de azért még feltettem hát ha kapok rá választ. Csak erdélyt ne mondjátok a drakulás izé miattxd

2013. júl. 22. 23:06
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
61%
Léteznek.. és közöttünk járnak. De nem olyanok, mint a filmekben.. Kívülről ők is emberek.. Lehet, hogy már találkoztál is velük, csak nem tudsz róla.. egy hétköznapi srác, aki leül melléd a buszon, vagy elhalad melletted az utcán.. Ők látnak téged, de te nem "láthatod" őket.. rejtőznek.. mert sokkal jobban félnek tőled, mint amennyire te félsz tőlük.
2013. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább olvasgasd azokat a kérdéseket, ahol 50 meg 80 választ is találhatsz, mert ott eléggé kivesézték már a dolgot. Egyébiránt léteznek, erre számos közvetett és közvetlen bizonyíték van. Persze a bizonyítékokat lehet hamisítani, szóval így is úgy is csak hit kérdése marad. Egyedül olyan dolgokért ölnek meg, ha a konkrét tartózkodási helyükről tudsz vagy tárgyi bizonyítékod van.


Hogy hol? Nos, a városokat szeretik, mert ott elvegyülhetnek a tömegben, hirtelen megjelenhetnek és ha eltűnnek akkor sem veszi észre senki (ha még azt sem veszik észre, hogy egy öregasszony évek óta mumifikálódott a lakásában...). Továbbá kedvelik a hegyvidékes, erdős területeket, barlangokat, titkos alagútrendszereket (amik a városok alatt húzódnak), elhagyott falvakat, lakótelepeket, gyárépületeket, romokat, pincéket, temetőket...

2013. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
Szerintem ha lennének, akkor arról talán lenne valami sejtésünk. Mondjuk nem nagyon hallasz kiszívott hullákról :D Am én úgy képzelném el őket, mint a True Blood-ban, találkozol velük, és ha nincs szerencséd akkor megkajálnak, stb :D
2013. aug. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Sejtés az van. És kb. minden második ember ezzel a "nem nagyon hallasz kiszívott hullákról" érvvel jön. Basszus, tudod te még hány dologról nem hallasz? Hallottál pl. arról, hogy 2005-ben az akkori kanadai védelmi miniszter Paul Hellyer kijelentette a nyilvánosság előtt, hogy bizonyítékai vannak, hogy földönkívüli lények látogatják a Földet és többször hangoztatta, hogy az USA kormánya tud az egészről és titkolja a Roswell-i eset óta (ahol egyébként először bevallották, hogy idegen eredetű űrhajó volt, csak aztán jöttek a meterológiai ballon mesével)? A fazont megtapsolták! Nem kiröhögték, hogy "beszélsz itt hülyeségeket", hanem MEGTAPSOLTÁK. Ma már minden jól informált ember tudja (és ez egy kis hányad), hogy a földönkívüli intelligens civilizációk léte TÉNY és a Földet látogatják az írott történelem hajnala óta, amire számos bizonyíték van...Jézusom, nem 63 éve találták ki, nem akkor kezdődtek az UFO észlelések meg az elrablások.


Mégis mi a közvélemény? "Idegenek lehetnek, elég nagy a Galaxis, de hogy jártak volna itt, az hülyeség"... És 41 évvel ezelőtt még London is vámpírvadászattól és vámpír-támadásoktól volt hangos...260 évvel ezelőtt meg egész Európa bizonyítottnak vélte, hogy vámpírok léteznek. Nem ezer éve volt.


Az, hogy nem hallunk dolgokról még nem jelenti azt, hogy nem történtek meg.

2013. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
28%
Jah leteznek .En is az vagyok.Erdelyben elek es van egy pincem,abban egy melyedes es egy nagy koporso.
2013. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%
Az UFO-k létezését nem tagadom. De az abszurd, hogy vámpírok léteznének. Róluk miért mondott még beszédet senki??
2013. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
47%
De ha netán valahonnan a világűrből jönnének a vámpírok, úgy még valahogy hihető :D de azt nem tudom elképzelni, hogy húsvér emberekből lesznek.
2013. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
75%

Róluk miért nem mondott még beszédet senki... Öregem, HONNAN A BÁNATBÓL VESZITEK, hogy senki nem mondott még beszédet a vámpírok létezéséről???? Honnan? Az előbb mondtam el, az hogy nem hallotok valamiről, az még megtörtént. Vagy azt képzelitek körülöttetek forog a világ? És minden egyes nap minden egyes rezdüléséről tájékoztatva vagytok?

Az említett 41 éves incidens szemtanúi, név szerint pl. Seán Manchester több interjút is adott, és több dokumentumfilmben is szerepelt, mi több, könyveket is írt az esetről.


Várjátok, hogy a szátokba repüljön a sültgalamb?

2013. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Úgy látom, egy megszállottam van dolgunk. Figyelj, most olvastam végig ezt 'beszélgetést'. Én nagy ívben leszarom az ufókat, vámpírokat, tündéreket, meg mit tudom én, milyen természetfeletti lényeket. Persze, ha majd megjelennek (ha egyáltalán léteznek, meg ha lesz ilyen) akkor majd valószínűleg érdekelni fog a dolog, de addig hiába ontod itt az észt senki olyat sem tudsz meggyőzni hogy igenis léteznek, akik szkeptikusok. Sok mindent eltitkolnak a felsőbb vezetőségek emberek előtt, tény. Rengeteget lehet hallani a már itt is említett ufo-incidensről, stb. Így talán van valami alapja az egész felevésnek...talán.

Viszont nem tudom, utolsó, te melyik vámpírokra gondolsz, a vérszívókra, vagy az energiavámpírokra, mert a utóbbi el lehet képzelni, hogy létezik, és nem is kell hozzá kihegyezett metszőfog.

2013. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
71%

"Úgy látom, egy megszállottam van dolgunk."


Előbb inkább tanulj meg gépelni, mielőtt valakinek az elmeállapotát minősíted.



"Én nagy ívben leszarom az ufókat, vámpírokat"


Nem szarod le, mert elolvastad, tehát érdekelnek valamilyen szinten...neked is jó lenne ha tisztában lennél a saját hozzáállásoddal.



"Persze, ha majd megjelennek (ha egyáltalán léteznek, meg ha lesz ilyen) akkor majd valószínűleg érdekelni fog"


Már késő lesz. Nem akkor kell a bajra felkészülni, amikor már a nyakadon van. Még felkészülve is kontrollálhatatlan egy veszély-helyzet, nemhogy még felkészületlenül...



"a dolog, de addig hiába ontod itt az észt senki olyat sem tudsz meggyőzni hogy igenis léteznek, akik szkeptikusok."


Nem célom meggyőzni senkit, csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy ne jöjjetek ilyen agyatlan érveléssel, hogy "osztán méé nem hallunk róluk?" mert teljesen irreleváns. Az inkompetenciátokkal van a baj, nem az információ/jelenség hiányával.



"Viszont nem tudom, utolsó, te melyik vámpírokra gondolsz"


Mondjuk nézz utána milyen példát hoztam, és akkor nem kell itt találgatnod. De az még csak a jéghegy csúcsa.


Amúgy meg, az "energiavámpír" alatt is LEGALÁBB két dolgot lehet érteni. Egyik az átlag ember, aki viszont azzal pörög fel, hogy másokat fáraszt a hülyeségeivel, a másik meg az úgyn. psi-vámpír, aki biológiailag ember, azonban szerintünk az auráján van egy lék, vagy eleve olyan az aurája mint egy feketelyuk, szóval lényeg, hogy életerőt kell elszívnia a környezetéből, hogy maga életben maradjon...és e mellé jönnek a tünetei, hogy éjszaka aktív, nappal fáradékony, könnyen leég a napon, átlagnál erősebb, gyorsabb, jobbak az érzékszervei, lát a sötétben blablabla. Na ez amúgy a megszállottság tipikus példája, ha csak nem beszugerálta magának az egészet.

2013. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!