Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?...

Szerintetek léteznek vámpírok? Ha igen hol van rá a legnagyobb esély?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm és tudom hogy már agyatokra megy ez a sok vámpíros kérdés de azért még feltettem hát ha kapok rá választ. Csak erdélyt ne mondjátok a drakulás izé miattxd

2013. júl. 22. 23:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
*szerintük*
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

Nyilván késő lesz akkor, mikor előbújnák, de mondd már meg, te talán felkészülsz erre. Gondolod, majd figyelembe veszik, hogy te ilyen szépen kiálltál mellettük...szerintem nem nagyon érdekeli majd őket. Szóval épp mindegy, most hogy viszonyulunk hozzájuk.

Egyébként meg imádom, mikor valaki úgy kontrázik, hogy kimásolja a másik mondatait, nemhogy egy összefogó választ adna, persze így sokkal könnyebb, minthogy egy átfogó választ adjunk.

Végezetül pedig igen, nézegettem a kérdéseket-e témában, mert az emberek hozzáállása érdekel. Igen, pusztán a humán oldala, nem a természetfeletti.Nem mondom, hogy nagyon vallásos vagyok, de amiben én hiszek, az Isten, mit bánom én , kiröhöghetsz.

2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Nyilván késő lesz akkor, mikor előbújnák, de mondd már meg, te talán felkészülsz erre."


Nyilván ez kérdés akart lenni. Igen, én felkészültem.



"Gondolod, majd figyelembe veszik, hogy te ilyen szépen kiálltál mellettük...szerintem nem nagyon érdekeli majd őket."


Te nő vagy? Már nem hímsovinizmusból, de ilyen "közenincs" következtetéseket még csak nőktől hallottam (családtagjaimtól is). Nem a vámpírok érdeke, hogy az emberek megtudják és megértsék, hogy léteznek, hanem az embereké. Nem a vámpírokért állok ki, ezt tisztázzuk.



"Szóval épp mindegy, most hogy viszonyulunk hozzájuk."


Te Istenben hiszel, és nem tartod botrányosnak, hogy egyesek úgy viszonyulnak, hogy bálványozzák és utánozzák őket?



"Egyébként meg imádom, mikor valaki úgy kontrázik, hogy kimásolja a másik mondatait, nemhogy egy összefogó választ adna, persze így sokkal könnyebb, minthogy egy átfogó választ adjunk."


Éppen úgy adok összefoglaló választ, hogy minden mondatodra külön válaszolok..."lőjetek fejbe". Az a könnyű, ha csak arra válaszolsz amire épp emlékszel, összemosva, átláthatatlanul.



"Végezetül pedig igen, nézegettem a kérdéseket-e témában, mert az emberek hozzáállása érdekel. Igen, pusztán a humán oldala, nem a természetfeletti."


Akárhogy is, maguk a lények, vagy a rájuk adott "humán reakció", de nem szarsz a témába.



"Nem mondom, hogy nagyon vallásos vagyok, de amiben én hiszek, az Isten, mit bánom én , kiröhöghetsz."


Miért tenném? Én meggyőződtem Isten létéről. Te viszont hiszel az Ő létében, pedig Ő is természetfeletti lény, sőt, láthatatlan szellemlény, a láthatókban pedig nem hiszel?

Értelmet nem látok ebben. Arról már nem is beszélve, hogy a Bibliában is említik a vámpírokat.

2013. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Szinte biztos voltam benne, hogy felhozod a Bibliát és a benne említett vámpírokat. De érdekes belegondolni, hogy akkor ha már benne van a Bibliában, miért nem foglalkozunk, mi, vallásos emberek velük úgy, mint az angyalokkal, vagy a sátánnal.hmm...Ja és ha majd sikerül írnom egy jó oldalnyit a véleményemről, majd mindenképp feltöltöm ide, hogy aztán minden egyes mondatát átelemezhesd, mert úgy nézem ez a kedvenc időtöltésed!
2013. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
és mielőtt ismét javítanál, igen, elírtam...
2013. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
89%

HA HA HA!Így megsérteni engem!Én igen is létezek!



Én nem vagyok vámpír iazából sőt utálom őket!

Vérfarakas vagyok komojan...

2013. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Ilyen magas szintű retardációt még soha életemben nem láttam.Hogy valaki ennyire idióta legyen....pfff
2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!