Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek már történt valami...

Veletek már történt valami hátborzongató léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
légyszi értelmes válaszokat adjatok
2013. szept. 21. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Nyelvtanon megtanultam a központozást, az elég félelmetes, de muszáj volt...
2013. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kösz hogy direkt értelmes választ adtál
2013. szept. 21. 11:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Veled már történt kérdező?
2013. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést.
2013. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Az telég fétlelmetes, hogy milyen égbekiáltóan hülye emberek vannak. Szellemek, démonok, reptoidok, farkasemberek, vámíprok nem léteznek, ha naponta öntitek ide az ilyen kérdéseket akkor sem. Ha nulláig lepontoztok, akkor sincsenek. Csak tanulatlan, félkegyelmű embertásak.
2013. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
utolsó: hát persze tök igazad van ha nem te nem hiszel benne akkor az ugy van és mindenki más hülye... attol mert te nem láttad még létezhetnek
2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem attól nem léteznek, mert én még nem láttam. Levegőt sem láttam még, de tudom, van.
2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megmutattam ezt az egész Ezo rovatot, s ezt a kérdést is egy pap ismerősömnek. Kedves kérdező, ne tud meg, mennyire megnyúlt a képe. Ezt istenkáromlás, mondja. Ennek ma nem szabadna lennie.
2013. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Történt igen,tegnap fagylaltozni mentem volna egyszer csak előttem termett az Érmelléki Kuglófember, megijesztett, elvette a sálamat és teleszórta sütemény morzsákkal az ingemet :(

Aztán az Érmelléki Kuglófember beszaladt a sportpályára, megfogott egy kis gyereket meg egy futball labdát és megette őket!

Azután odaszart a pálya bejárata elé, mazsola és vanília darabkák voltak benne. Utána elszaladt.

2013. szept. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!